Gra tornado ellie - marki Foxgames promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Gra tornado ellie - marki Foxgames oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 50.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Gra tornado ellie
50.00
TaniaKsiazka.pl
Gra tornado ellie
86.13
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Foxgames
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gdy w Mlecznej Górze nadchodzi sezon na tornada, znaczny przemysł mleczarski zamiera na pewien czas. Wszyscy i wszystko, co nie jest wiatro i pogodoodporne, prędko odfruwa. Krowa Kasia, która jeszcze przed chwilą z zadowoleniem żuła trawę, znienacka i bez pytania zmuuuszona była zostać krową - pilotem.

teraz los nieznacznego gospodarstwo zależy w całości od ciebie. Czy uda ci się utrzymać wszystko w ryzach, dopóki wściekły żywioł nie ucichnie, czy również pozwolisz, by twoje obejście przeminęło z wiatrem?Tornado Ellie to zabawna gra zręcznościowa, której akcja dzieje się na farmie przez którą przechodzi ogromne tornado.

Gracze muszą ratować swój dobytek przed szalejącym żywiołem, dokładając na przemian karty oraz drewniane elementy gospodarstwa do chybotliwej, obracanej poprzez graczy wieży tornada. Gracze nie tylko muszą myśleć jakie karty zagrać,również ćwiczą zręczność i precyzję.

Zawartość gry: - plansza szlaku tornada- 90 kart (76 kart zwierząt, 14 kart specjalnych)- podstawka tornada- 4 stojaki- 1 wielki drewniany walec- 1 drobny drewniany walec- 12 domów, 12 krów, 12 drzewLiczba graczy: 2 - 4Wiek: 7+