Mattel Gra zręcznościowa bounce off pop out granie w odbijanie hkr53 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mattel Gra zręcznościowa bounce off pop out granie w odbijanie hkr53 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Gra zręcznościowa KIDS AND PRESCHOOL GAMES Bounce Off Pop Out Granie w Odbijanie HKR53
109.99
ELECTRO.pl
-5%
Gra zręcznościowa KIDS AND PRESCHOOL GAMES Bounce Off Pop Out Granie w Odbijanie HKR53
109.99
Avans.pl
Bounce Off: Pop Out. Granie w odbijanie
116.24
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:MATTEL
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Oryginalna gra w odbijanie przyspiesza do zawrotnej prędkości dzięki grze imprezowej Bounce-Off Pop-Out Granie w odbijanie, w której gracze muszą wygrać walkę z czasem, aby zwyciężyć!

Zaproś rodzinę lub znajomych i stwórz drużynę, żeby rozpocząć pojedynek. To emocjonująca gra, gdzie gracze będą wspólnie bawić się podskakującymi piłeczkami i wykonywać zadania. Dobierz kartę, ustaw odliczanie, naciśnij Start i zacznij zabawę! Odbijaj piłeczki,tworzyć wzory na planszy. Zadanie produkowane? Weź kartę i krzyknij "Zwycięstwo jest moje!" Skończył Ci się czas? zobacz, jak piłeczki WYSTRZELAJĄ życzymy więcej szczęścia następnym razem. Runda może się skończyła, ale bitwa się dopiero zaczęła!

Ta dynamiczna gra imprezowa dla dorosłych i rodzin to rewelacyjny wybór na każdy wieczór gier albo spotkanie towarzyskie! kolory i komponenty dekoratywne mogą się różnić.