Koszulka do segregatora na 18 kart czarna 50 sztuk marki Gamegenic promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Koszulka do segregatora na 18 kart czarna 50 sztuk marki Gamegenic oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 98.74 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Gamegenic Koszulka do segregatora na 18 kart
98.74
Bee.pl
Koszulka do segregatora na 18 kart
98.74
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Gamegenic
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Wysokiej jakości strony z 9 kieszeniami na 9 (albo 18) kart typowej i japońskiej wielkości, tworzone z stanowczo krystalicznego polipropylenu. Dzięki uniwersalnemu grzbietowi z 11 otworami, te strony pasują do prawie wszystkich charakterystycznych rozmiarów segregatorów.

Karty wkłada się od boku i rewelacyjnie chronią także karty w double-sleeved. Spawane szwy, wytworzone technologią ultradźwiękową, mocne i dokładnie wymierzone kieszonki na karty. Materiał jest bardzo wysokiej jakości i bezkwasowy, więc nie uszkodzi kart.

wartość za 1 szt. Ilość kieszeni: 9Materiał: bez kwasu i PVCProducent: GamegenicWymiary: 237 x 296 mm Specyfikacja:- do 9 kieszeni z bocznym wkładaniem posiada się do 18 kart na stronę- nadaje się do niemal każdego albumu na ringi- ultradźwiękowe spawanie dla mocnych i precyzyjnych kieszeni- konkretny, trwały materiał z wyjątkowo wysoką przejrzystością- zoptymalizowane dla kart z podwójnymi koszulkami- bez zawartości kwasu, bez PVC