Ms batory marki Granna promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ms batory marki Granna oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.58 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Gra MS Batory
64.58
Urwis.pl
M/s batory. gra planszowa
96.12
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Granna
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra MS Batory To miał być kolejny spokojny rejs przez ocean na pokładzie statku M/S Batory.Podróż z Dworca Morskiego w Gdyni do Nowego Jorku po raz kolejny przyciągnęła na pokład znamienite towarzystwo.

Nikt jednak nie spodziewał się, że na transatlantyku rozegrają się tym razem sceny rodem z najpoczytniejszych powieści kryminalnych. Zuchwała kradzież bezcennych klejnotów hrabiny Pawlickiej wstrząsnęła pasażerami i członkami załogi.Jednak to właśnie wśród nich ukrywa się złodziej.Gracze wcielają się w detektywów, a ich zadaniem będzie jak najszybsze wytypowanie złodzieja.Każdy z trzynastu podejrzanych ma zestaw oryginalnych cech płeć, wiek i rolę.

Gracze będą zadawać sobie wzajemnie pytania, a na podstawie odpowiedzi wykluczać kolejnych podejrzanych.Wygrywa ten, kto jako pierwszy poprawnie wskaże winnego.Nr katalogowy: 00328Akcesoria w komplecie: 12 x Pionek postaci 13 x Karta postaci Trójpoziomowa plansza 9 x Karta wydarzeń 33 x Karta pytań 4 x Zasłonka Notes z kartami dochodzenia Instrukcja Pozostałe cechy: wymiary opakowania: 37 x 25.5 x 6 cm...