Rebel Nemesis (edycja polska) promocja 2021

Cena489.64
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Rebel
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra Nemesis Edycja Polska Nagle wybudzasz się z hibernacji. Gdy powoli odzyskujesz świadomość i kontrolę nad własnym ciałem, przypominasz sobie, iż jesteś na statku kosmicznym "Nemesis". Podróżujesz na Ziemię z górniczej planety Dantis umiejscowionej w systemie planetarnym Trappist-1.

Zaskoczony i zaniepokojony zdajesz sobie sprawę, że komputer wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim nadprzestrzennym w kierunku Ziemi. Zaniepokojony, stanem statku i załogi, żądasz od komputera pokładowego więcej informacji.

Na odpowiedź czekasz zdecydowanie zbyt długo, ale w końcu dane zaczynają napływać. Nie wiesz nic odnośnie statku, a stan całej załogi wydaje się być w porządku... Całej, poza jedną osobą. Serce natychmiast skacze Ci do gardła...

Nemesis jest grą przygodową rodzaju "survival horror" przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy. Gracze wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię.

Nagle wydarzyło się coś, co na stałe odmieni los tej misji - komputer statku uruchomił procedury awaryjne: zatrzymał "Nemesis" i przywrócił świadomość załodze. Wciąż odurzeni zbyt prędkim wybudzeniem próbujecie dowiedzieć się, co spowodowało ten alarm.

Sprawdzacie stan załogi i okazuje się, że biomonitor jednego z członków załogi nie wysyla żadnego sygnału. Sprawdzacie stan statku i odkrywacie, iż poza uszkodzonymi silnikami, będziecie musieli jeszcze manualnie ustawić cel podróży.

I nie jest to ostatnie z waszych zmartwień...... Bo na pokładzie znajdują się Intruzi. Dopóki procedura awaryjna jest aktywna, możecie zapomnieć o powrocie do domu. Nemesis jest grą kooperacyjną, której głównymi motywami są blef, zdrada i to, co uwielbia każdy fan gatunku survival horror - przygoda pełna niebezpiecznych spotkań i niełatwych decyzji.