Portal games Neuroshima hex 3.0. sharrash promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Portal Games
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Sharrash… tajemnicza i wspaniale zorganizowana społeczność zmutowanych, obdarzonych nieludzką inteligencją szczurów. Żyją pod ziemią, w tunelach i kanałach zniszczonych miast, wraz ze służącymi im, zdegenerowanymi ludźmi i mutantami.

Nie dopuszczają do siebie obcych, bronią zażarcie swoich gniazd, a ich wojownicy nie zawahają się oddać życia za stado. Szczury z Sharrash to nie zwierzęta, ale mutanci, sprytniejsi od ludzi i dużo bardziej nieobliczalni.

I właśnie zawitali do świata gry Neuroshima Hex.Głównymi zaletami armii są: mobilność Sztabu, możliwość wysadzania choćby najszybszych jednostek przeciwnika, a także całkowitego paraliżowania wolniejszych oraz omijania linii obronnych przeciwnika dzięki moździerzom.

Dodatkowym atutem Sharrash jest niełatwy do wyeliminowania żeton podłoża (Dziura), który potrafi burzyć szyki przeciwnika.Wadą Sharrash jest mniejsza niż w innych armiach ilość walczących jednostek, ich słaba mobilność, niska solidność i inicjatywa oraz całkowity brak opancerzenia.Uwaga!

To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima HEX (edycja 3.0). Zawartość pudełka:- 35 żetonów Sharrash- 6 istotników paraliżu- 7znaczników ran- 2 widoczniki Sharrash- zapasowe żetony i znaczniki- instrukcja- woreczek strunowyLiczba graczy: 2 - 4Wiek: 13+Czas rozgrywki: około 30 minut