Portal games Neuroshima hex 3.0 smart - darmowa dostawa od 199 zł!!! (5902560380781) promocja 2021

Cena25.09
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Portal Games
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Smart to część Molocha, która dotarła na drugą, południową stronę kontynentu, tam w wyniku walk z ludźmi pozostała odcięta od swojej pierwotnej macierzy i azyl znalazła w głębi Neodżungli.
Z każdym dniem coraz mniej przypomina Molocha. Smart zupełnie zignorował zasady, którymi dotąd kierowały się elektroniczne mózgi Molocha i rozpoczął produkcję przedziwnych półmaszyn połączonych z żywymi organizmami, w tym biodroidów zdolnych do samoregeneracji, miniaturowych robotów o funkcji pasożytów i wyposażonych w zaawansowaną technicznie broń elektromagnetyczną.

Większość baz Smarta ukryta jest w dżungli głęboko pod ziemią i to, co się tam dzieje, skryte jest za zasłoną tajemnicy zarówno przed ludźmi, jak i przed samym Molochem.
Główną zaletą armii Smarta jest ogromna ruchliwość wojsk wokół Sztabu, możliwość tworzenia solidnych linii strzelających, a dodatkową szansą na wstawienie właściwej jednostki we właściwe miejsce jest zastosowanie specjalnej zdolności Transporterów.
Wadą zaś jest nieznaczna mobilność samego Sztabu.
Rada taktyczna: Otocz najszybciej jak się da swój Sztab jednostkami Sieciarzy i strzelców, by mogły się one poruszać i obracać dzięki specjalnej cesze Sztabu.

Uwaga: Smart jest dodatkiem do gry Neuroshima HEX (edycja 3.0).


Akcesoria w pakiecie

- 35 żetonów armii,
- pokaźniki ran, frakcji, sieci
- 1 woreczek strunowy
- 1 instrukcja