Pencil Nose PIATNIK (9001890783470) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pencil Nose PIATNIK (9001890783470) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 118.79 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pencil Nose PIATNIK
118.79
Bee.pl
Pencil Nose PIATNIK
118.79
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry planszowe

Opis


Narysuj nos, kwiatek, dom i królika Okulary na nos i jedziemy! sprawdźcie, jak poprawnie rysujecie bez użycia dłoni!
To nie takie łatwe, gdy do dyspozycji macie tylko nos. W grze Pencil Nose musicie wyobrazić sobie, jak to jest rysować nosem.
Brzmi niebanalnie? niewątpliwie będzie to zadanie trudne, wymagające, ale i wyjątkowo zabawne! Kalambury niejednokrotnie goszczą na spotkaniach rodzinnych, imprezach ze znajomymi czy wieczorach planszówkowych.
Dzięki grze Pencil Nose, możecie zagrać w troszkę inną odmianę, w której hasła odgadujemy na podstawie rysunków wytworzonych... Nosem! W takim wydaniu kalambury przypadną do gustu równocześnie dzieciom, jak i dorosłym!
Czy umiesz narysować swoje hasło… nosem? W tej grze imprezowej liczy się kreatywność, zręczność i pomysłowość.
Przyda się także cała masa skupienia! Zadaniem rysownika jest przedstawienie w formie graficznej jak największej liczby wyrazów z karty, oczywiście w limicie czasu ograniczonym poprzez klepsydrę.
Ale to nie takie proste! Mazak, którym będziemy rysować, będzie umieszczony na naszym nosie, a do tworzenia rysunków wykorzystamy tylko ruchy głowy! Pomoże nam w tym przeźroczysta plansza, po której rysować będziemy suchościeralnym markerem.
Marker umieszczamy na specjalnych okularach, na wysokości nosa. Dzięki różnym nakładkom możemy użyć na dodatek inne markery, które posiadamy w domu. A załączona w zestawie gąbka pozwoli nam szybko zetrzeć rysunek z naszej planszy do rysowania.
110 kart, każda z 6 hasłami do wylosowania! W pudełku odnajdziemy jeszcze aż 110 kart z zadaniami!
Na każdej karcie znalazło kilka haseł, które gracze będą mogli rysować w dowolnej kolejności.
Gracze dzielą się na dwie drużyny i starają się zgadnąć, jak najwięcej haseł rysowanych przez jednego z członków swej drużyny.
Rysownik umieszcza kartę z hasłem w specjalnym miejscu na tabliczce, zakłada na nos specjalne okulary z markerem i odwraca klepsydrę… dzisiaj musi przedstawić hasła tak, aby jego drużyna zdołała ich, jak najwięcej odgadnąć, zanim skończy się czas.
Wygrana następuje w momencie uzyskania poprzez którąś z drużyn 10 punktów.
Pencil Nose ma ponadto rodzaj przeznaczony dla 3 graczy, dzięki czemu można zagrać w trochę mniejszym składzie.
Nietypowe rysowane kalambury na czas – zabawa dla całej rodziny Gra Pencil Nose to doskonała gra towarzysko-imprezowa dla całej rodziny. Rysowanie nosem spodoba się dzieciom,także rozbawi dorosłych i pozwoli odkryć, kto najlepiej rysuje ruchami głowy!
Rozgrywka jest dynamiczna, a hasła wystarczą Wam na mnóstwo godzin zabawnej gry!
Gra Pencil Nose przeznaczona jest dla graczy w wieku od 8 lat.EAN: 9001890783470
Głębokość: 60.000000
ISBN: 9001890783470
rodzaj: Zabawki
Szerokość: 260
Wydawnictwo: Piatnik
Wysokość: 260