Ross, The Boss PIATNIK (9001890725395) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ross, The Boss PIATNIK (9001890725395) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 113.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ross, The Boss PIATNIK
113.99
TaniaKsiazka.pl
Ross, The Boss PIATNIK
113.99
Bee.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Gra Ross, The BossZwinny, zasilany bateryjnie mops Ross broni swego terytorium z całych sił. Jeśli zobaczy kota, rzuca się na nim w pościg. Jeśli uderzy w słupek ogrodzenia, kot odleci wysokim łukiem!

Jednak po około 12 sekundach Ross traci oddech i zatrzymuje się, by odzyskać siły i odeprzeć kolejny atak kotów. Jedynym bezpiecznym miejscem, które może chronić koty, są kosze na śmieci, ponieważ Ross nie może ich tam dosięgnąć.Każda osoba może wybrać kota na początku i ustawić go w dowolnym miejscu na płocie ogrodu za punktem startowym.

Następnie rzucamy obiema kostkami. Kot porusza się zgodnie z sumą oczek na obu kościach. Jeśli wypadnie ilość i znaczek mopsa, kot przebiega najpierw odpowiednią liczbę kroków, a następnie aktywuje Rossa, który bierze się za przepędzanie kotów!

Jeśli znaczek Rossa odnajdzie się na obu kostkach, wtedy Ross od razu zabiera się za przepędzanie kotów! Wystraszone koty katapultują się, dzięki czemu mogą się schować w najbliższym kuble aż do następnej rundy.

Jeśli jeden z kotów przechytrzy Rossa i przedostanie się poprzez płot do bezpiecznego domu po wykonaniu jednego okrążenia, gra się kończy....