Fantasy flight games Samuraj galakta -. promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Fantasy flight games Samuraj galakta -. oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 103.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Samuraj gra planszowa strategiczna
103.99
KrólowaGier.pl - Planszówki dla Ciebie
Samuraj galakta -.
108.14
InBook.pl

Parametry

Producent:Fantasy Flight Games
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Samuraj
Jest rok 1336. Cesarz stracił całą władzę i pełni teraz zaledwie rolę marionetki. W całym kraju wpływowi panowie feudalni, zwani daimyo, buntują się, roszcząc sobie prawo do panowania nad swymi ziemiami i zasobami. Jednak do zdobycia prawdziwej władzy niezbędna jest pomoc wytwornych, szlachetnych wojowników samurajów.
W grze Samuraj gracze wcielają się w role żądnych władzy daimyo, walczących o dominację w Japonii. Lojalność pomniejszych mężczyzn feudalnych, kontrola nad najważniejszymi uprawami ryżu oraz przyjazność mnichów pozwolą graczom na powiększanie swoich wpływów i przekonanie samurajów do swojej sprawy.
Przenieście się do rozdartej przez wojny klanów Japonii, udowodnijcie swoją mądrość i zdobądźcie szacunek samurajów, który pozwoli wam na nowo zespolić kraj!
Zawartość: 1 instrukcja 1 plansza 80 kafelków 4 zasłonki graczy 3 żetony lidera 13 figurek zamków 13 figurek Buddy 13 figurek ryżu.
W grze Samuraj gracze wcielają się w role żądnych władzy daimyo, walczących o dominację w Japonii.
liczba graczy: 2-4.
Czas gry: 30-60 min.
Ograniczenie wiekowe: 14+.