Mattel Scrabble. pułapki (0194735129751) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Mattel Scrabble. pułapki (0194735129751) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Scrabble. Pułapki
149.99
Bee.pl
Scrabble. Pułapki
149.99
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Mattel
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Scrabble PułapkiW tej nowej wersji konwencjonalnej gry słownej Scrabble Pułapki możesz zastawiać pułapki, by sabotować przeciwników. Gra zyskała stanowczo nieprzewidywalny i emocjonujący charakter dzięki płytkom pułapek i płytkom aktywującym, które włączają do gry specjalne możliwości, takie jak kradzież punktów albo usuwanie płytek, co daje sprytnym graczom niemałą przewagę.

Układaj słowa i zbieraj punkty, ale strzeż się pól premiowych! Może się na nich czaić pułapka, która zmieni bieg gry. Skup się dobrze w każdej rundzie, bo gra zmienia się wraz z każdą aktywowaną pułapką.

odcienie i części ozdobne mogą się różnić.Gra Scrabble Pułapki proponuje emocjonującą wersję klasycznej rodzinnej gry słownej.Używaj słów innych graczy przeciwko nim, zastawiając pułapki na polach premiowych.

Gracze mogą kraść punkty i płytki, a choćby zagarnąć całą rozgrywkę!podczas układania słów strzeż się pól premiowych. Może się tam czaić pułapka, która zmieni bieg gry.W ciągu 70 lat istnienia gra Scrabble jeszcze nigdy nie doświadczyła tak ekscytującej i szalonej rozgrywki!

Aspekt sabotażu nadaje jej całkiem nowy wymiar!To perfekcyjna zabawa dla całej rodziny, a także przyjaciół, z mnóstwem psikusów i zdradzieckich zagrań.Akcesoria w zestawie: - Plansza do gry- Woreczek na płytki z literami- Woreczek na płytki pułapki- 4 stojaki- 12 płytek z pułapkami- 16 płytek aktywujących- 100 płytek z literami- Instrukcja...