Scrabble. star wars. gwiezdne wojny marki Mattel promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Scrabble. star wars. gwiezdne wojny marki Mattel oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Gra planszowa SCRABBLE Star Wars Gwiezdne wojny HJD08
89.99
Media Expert
Gra planszowa SCRABBLE Star Wars Gwiezdne wojny HJD08
129.98
ELECTRO.pl
Gra planszowa SCRABBLE Star Wars Gwiezdne wojny HJD08
129.98
Avans.pl
Scrabble. Star Wars. Gwiezdne wojny
149.99
TaniaKsiazka.pl
Scrabble. Star Wars. Gwiezdne wojny
149.99
Bee.pl

Parametry

Producent:Mattel
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Edycja Star Wars Gwiezdne Wojny. Teraz możesz przenieść grę Scrabble w nadprzestrzeń na 2 rozmaite sposoby! Ciesz się tradycyjną grą Scrabble z dodanym słownictwem z Gwiezdnych Wojen lub wypróbuj Tryb Galaktyczny pełen kosmicznej zabawy.

Tryb Galaktyczny zmienia metodę zdobywania punktów, dlatego gracze na rozmaitych stopniach nowoczesnia mogą cieszyć się grą. W Trybie Galaktycznym układasz słowa, aby móc poruszać się wokół planszy jednym z czterech pionków w postaci statków kosmicznych – do wyboru jest Sokół Millennium, statek Boby Fetta, X-wing lub TIE Fighter – i zbierać Karty Galaktyczne, aby zdobywać moc i punkty.

Słowniczek Gwiezdnych Wojen stosowany w obu trybach gry zawiera słownictwo Imperium, Rebeliantów i całej reszty mieszkańców galaktyki! W grze chodzi o to, aby przejąć kontrolę nad galaktyką!...