Smok wawelski, 5_673141 promocja 2021

Cena25.77
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Granna
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Dawno dawno temu, gdy grodem nazwanym Kraków rządził król Krak, pojawił się ogromny smok. Było to zwierze, o zielonej łuskowanej skórze, długim ogonie i paszczy pełnej ostrych zębów. Smok zamieszkiwał jame pod zamkiem i żądał, aby raz w tygodniu składanu mu ofiarę w postaci krowy.

Jeżeli nie spełniono jego żądań, to porywał i zjadał ludzi. Wielu śmiałków próbowało lecz żaden z nich nie był w stanie pokonać okropnego smoka. Może Ty będziesz na tyle odważny i pomysłowy, by wykurzyć z Krakowa straszną bestię?Gra Smok Wawelski posiada trzy wariantów rozgrywki: rywalizacja, indywidualna, gra zespołowa.

podczas gry uczestnicy będą często zmuszeni do podejmowania niełatwych decyzji. Jeśli zdecyduje się pomóc rycerzowi, wówczas jego zręczność zostanie poddana próbie i będzie musiał ostrożnie zdjąć go z ogona smoka.

Jeżeli gracz postanowi nakarmić smoka, wówczas musi zaserwować mu zwierzaka w odcieniu, który wskazała kostka. Gra kończy się kiedy kiedy smok upadnie pod wpływem wagi podanych mu owiec albo braku stabilności po pozbyciu się rycerzy.

Proste zasady i walory rozwijające zręczność, sztukę główkowania i strategii sprawiają, iż gra perfekcyjnie sprawdza się dla najmłodszych.Wiek: 4+liczba graczy: 2 - 4Średni czas gry: 15 minutZawartość pudełka:- figurka smoka- 6 figurek rycerzy- 6 figurek zwierząt- kostka z kolorami- instrukcja