Szybkie auta 3 gry marki Fan promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szybkie auta 3 gry marki Fan oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.27 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
3w1 Szybkie auta, Zbuduj drabinę, Kto zgubił węża
18.27
Bee.pl
3w1 Szybkie auta, Zbuduj drabinę, Kto zgubił węża
18.27
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Fan
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Przygodowa gra dla przyszłych kierowców. Na środku pustyni jest znany tor dla szybkich aut. Dyrektor toru ogłosił konkurs na najszybszy samochód tego sezonu. Stań do wyścigu i Ty. Zawodnik, który zwycięży dostanie dyplom "Mistrza sezonu".

Zbuduj drabinę. U dziadka w ogrodzie rośnie obszerne drzewo dębowe. Dziadek postanowił wybudować na drzewie domek Pirata. Jednak jego drabina jest zbyt krótka, by zbudować domek. Prosi was o pomoc w jej budowie.

Razem z przyjaciółmi pomóżcie mu - kto okaże się udoskonalonym majstrem i szybciej skompletuje drabinę. Kto zgubił węża. Pewna czarodziejska rodzina wyczarowała dużo węży. Złe zaklęcie i kłopoty murowane. Pomóż dla Taty czarodzieja i jego dzieciaków zawieźć je do Zoo.

kontrolujcie ich, żeby nie uciekły, bo mama nad wyraz się ich boi. Powodzenia, zobacz się w nowej roli. Ilość graczy: 2-4 Wiek: 5-9