Tik Tak Bum Gra Podróżna PIATNIK (9001890788895) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tik Tak Bum Gra Podróżna PIATNIK (9001890788895) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 45.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Tik Tak Bum Gra Podróżna PIATNIK
45.99
Bee.pl
Tik Tak Bum Gra Podróżna PIATNIK
45.99
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Tik Tak Bum Gra PodróżnaWybuchowa gra słowna w nowej wersji!Nie dla bojaźliwych! Los każdego gracza wisi na włosku, gdy ta piekielna bomba inicjuje tykać. Trzeba nie lada opanowania, by w takiej sytuacji znaleźć odpowiedni wyraz i pozbyć się bomby, zanim nastąpi wybuch!

Kultowa gra Piatnika teraz w dodatku w wersji podróżniczej, dzięki czemu można ją zabrać na wakacje, w podróż czy na piknik do parku!Zabawa i emocje gwarantowane!Kreatywność nie lubi się z presją czasu. Czy byłbyś w stanie wymyślić słowo kończące się na dany zlepek liter, trzymając w ręce tykającą bombę, która może wybuchnąć w każdej chwili? Oto nieprzeciętna w swej prostocie gra imprezowa, która rozerwie każdego.Gra wymaga opanowania i refleksu, a także ćwiczy kreatywność, spontaniczność i słownictwo.

Tik Tak Bum świetnie spełni oczekiwania na spotkaniach ze znajomymi czy rodziną i zapewni każdemu dużo radości. Teraz dzięki mniejszym gabarytom opakowania, grę można komfortowo zabrać ze sobą na różnorodne wydarzenia.

50 dwustronnych kart zapewnia sporo niebanalnych i zabawnych rozgrywek na długi czas. Poprzez około pół minuty tykająca bomba wystawia graczy na próbę. Losowana jest karta zawierająca kilka liter. Uruchamiany jest mechanizm zegarowy na losowy czas (od 10 do 60 sekund) i pierwszy gracz bierze bombę do ręki.

Gracz, na którego przypada kolejka, musi podać wyraz zawierający litery wylosowane na karcie i przekazać bombę sąsiadowi z lewej, zanim nastąpi wybuch! często wyraz, który wymyślisz oczekując na swoją kolej, zostanie zużyty przez poprzedniego gracza i choćby osoby posiadające niezwykle bogaty zasób słów mogą poczuć pustkę w głowie.Proste zasady, maksimum zabawy!Ze wszelkich przetasowanych kart losujemy 10 i układamy je jednym kolorem do góry.

Następnie inicjujący gracz bierze do ręki bombę, naciska umieszczony na niej przycisk i odwraca wierzchnią kartę. Musi dzisiaj wypowiedzieć wyraz, zawierający przekazaną na karcie grupę liter. Może ona znajdować się na początku, na końcu albo wewnątrz wyrazu.

Nie można jednak zmieniać kolejności liter ani umieszczać innych liter we wnętrzu przekazanej na karcie sekwencji. W grze można używać wyłącznie rzeczowników pospolitych (początkujących się małą literą) w mianowniku liczby pojedynczej.

Rzeczowniki nie posiadające liczby pojedynczej (na przykład spodnie albo widły) mogą być użyte w pierwszym przypadku liczby mnogiej. Tego samego wyrazu nie można wykorzystać dwa razy w tej samej rundzie, natomiast może być użyty w innej rundzie, jeżeli gromadzi odpowiednia grupę liter.

Wymyśliłeś hasło? Szybko, podaj bombę dalej!Jeżeli udało się wymyślić słowo przed wybuchem bomby, to należy szybko podać ją kolejnej osobie. Powinna ona podać inny wyraz do tych samych warunków. Zabawa trwa do momentu kiedy bomba nie wybuchnie.

Wówczas gracz, który w tym momencie trzymał bombę za karę musi zabrać kartę. Przegrany zaczyna kolejną rundę, a cała gra kończy się w momencie zużycia wszystkich kart ze stosu. Wygrywa gracz, który zdobył najmniej kart....