Piatnik Wildtastic five promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Piatnik Wildtastic five oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Wildtastic Five
79.99
Bee.pl
Wildtastic Five
79.99
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Piatnik
Kategoria:Gry planszowe

Opis

Wildtastic FiveDzięki atrakcyjnym ofertom i sprytnym transakcjom barterowym optymalne zwierzęta mogą prędko się wprowadzić do naszego rezerwatu przyrody. 90 kafelków jest przyozdobionych 5 rozmaitymi gatunkami zwierząt, lecz nie każdy gatunek zwierząt występuje z taką samą częstotliwością.

Na przykład niedźwiedź polarny woli przebywać sam na swoim terytorium, podczas gdy ryby lubią pojawiać się w ławicach. Jednak żetony zwierząt służą nie tylko do kolekcjonowania.Taktyka i szczęście są tutaj nad wyraz potrzebne, ponieważ nawet jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia,posiadać stosowne żetony zwierząt w swych ukrytych zasobach, nie oznacza to, że znajdą one drogę do twoich własnych plansz parku dzikich zwierząt.

Ci, którzy błyskawicznie myślą, działają strategicznie i nadzorują innych graczy, posiadają największe szanse na wygraną. W tej grze pokusa do zaryzykowania jest szczególnie znaczna. W ten sposób możesz błyskawicznie zużyć swój osobisty zapas żetonów, jeśli pójdziesz na wszystkie giełdy, nie martwiąc się o cenę albo wartość danego zwierzęcia.

A może zbytnio polegasz na tym, iż np. Niedźwiedź polarny jest w twoich osobistych zasobach, nie biorąc pod uwagę tego, że inni gracze mogą mieć w dwa z nich swych zasobach w danej rundzie. W każdym razie w parku dzikich zwierząt nigdy się nie nudzi, a po każdej rundzie losy mogą się odwrócić.Jeśli kochacie zwierzęta i planszowe gry i do tego niezależnie od wieku czujecie się wciąż dziećmi, To Wildastic Five jest dla was wyśmienitą propozycją!

To gra, w której wcielamy się w we właścicieli rezerwatu przyrody, który potrzebuje jak najwięcej zwierzęcych mieszkańców.Proste zasady i wciągająca rozgrywka bez dwóch zdań przyciągnie nie tylko dzieci w wieku przedszkolnymteż dorosłych!...