Assassin's Creed Mirage Deluxe Edition PL (PS4), 3307216257790 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Assassin's Creed Mirage Deluxe Edition PL (PS4), 3307216257790 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin's Creed: Mirage - Edycja Deluxe Gra PS4
249.99
ELECTRO.pl
Assassin's Creed: Mirage - Edycja Deluxe Gra PS4
249.99
Avans.pl
Assassin's Creed: Mirage - Edycja Deluxe Gra PS4
249.99
Media Expert

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Assassin's Creed Mirage Deluxe na konsole PlayStation 4 Przedsprzedaż. Premiera w 2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Poznaj historię Basima, sprytnego złodziejaszka doznającego koszmarnych wizji i poszukującego odpowiedzi i sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z dziewiątego wieku. Nieodgadniona pradawna organizacja znana jako Ukryci pomoże mu stać się zabójcą nieprzeciętnym i odmienić swój los w sposób, jakiego nie byłby sobie choćby w stanie wyobrazić.

OPIS elementów:

- Odkryj opatrzoną rewelacyjną fabułą przygodową grę akcji prezentującą transformację buńczucznego młodego pana w mistrza asasynów.

- Udaj się do Alamut, legendarnego domu asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w produkcji stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.

- Poznaj świeże wydanie kultowej rozgrywki, która zdefiniowała linię na 15 lat, i przy pomocy ruchów parkour przemieszczaj się swobodnie po mieście, a także pozbywaj się celów po cichu, korzystając z bardziej niżeli kiedykolwiek wcześniej realistycznych skrytobójstw.

- Zwiedzaj stanowczo tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj tajemnice jego czterech specyficznych dzielnic z czasów bagdadzkiego złotego wieku.

ZAWARTOŚĆ DODATKOWA:

Kopia edycji deluxe Assassin's Creed® Mirage, w tym pełna wersja gry, a także zawartość cyfrowa:

- Edycja deluxe: strój inspirowany grą Prince of Persia, skórki dla orła oraz wierzchowca, broń i nie tylko!

- Zawartość bonusowa**: cyfrowy artbook i cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

*Oferta może ulec zmianie. Więcej danych na stronie ubisoft.com/help. Wymagane połączenie z Internetem. Cyfrowy artbook, a także ścieżka dźwiękowa dostępne do pobrania lub streamowania na oficjalnej stronie assassinscreed.com **Wymagane połączenie z Internetem. Cyfrowy artbook oraz ścieżka dźwiękowa będą dostępne na oficjalnej stronie Assassin's Creed od chwili premiery gry.

BONUS PRZEDSPRZEDAŻOWY:

Zamów w przedsprzedaży,otrzymać dopełniające zadanie*: 40 rozbójników.

*Oferta może ulec zmianie. Zawartość bonusa przedsprzedażowego może zostać w dowolnym momencie udostępniona osobno do zakupu lub w ramach promocji według wyłącznego uznania marki Ubisoft.

gratisowE poprawę:

- PS: Jeśli posiadasz już wersję gry na platformę PS4™, możesz otrzymać kopię cyfrową na konsolę PS5™ gratisowo, bez konieczności zakupu tego towaru. Właściciele wersji fizycznej PS4™ muszą umieszczać posiadany dysk w konsoli PS5™ podczas każdej próby pobrania lub gry w cyfrową wersję PS5™. Właściciele wersji fizycznej PS4™, którzy mają konsolę PS5™ Digital Edition bez czytnika płyt, nie będą posiadać możliwości otrzymania bezpłatnej wersji na PS5™.