Assassin's Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (3307216257653) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Assassin's Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (3307216257653) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Assassin’s Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
169.00
RTV EURO AGD
-17%
Assassin’s Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
169.00
OleOle!
Assassin's Creed: Mirage Gra PS4
197.94
Media Expert
Assassin's Creed: Mirage Gra PS4
203.66
ELECTRO.pl
Assassin's Creed: Mirage Gra PS4
203.66
Avans.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Assassin's Creed Mirage na konsole PlayStation 4 Przedsprzedaż. Premiera w 2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Poznaj historię Basima, sprytnego złodziejaszka doznającego koszmarnych wizji i poszukującego odpowiedzi, a także sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z dziewiątego wieku. Enigmatyczna pradawna organizacja znana jako Ukryci pomoże mu stać się zabójcą idealnym i odmienić swój los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

OPIS elementów:

- Odkryj opatrzoną świetną fabułą przygodową grę akcji pokazującą transformację buńczucznego młodego mężczyzny w mistrza asasynów.

- Udaj się do Alamut, legendarnego domu asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w tworzeniu stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.

- Poznaj nowe wydanie kultowej rozgrywki, która zdefiniowała linię na 15 lat, i przy pomocy ruchów parkour przemieszczaj się luźno po mieście i pozbywaj się celów po cichu, korzystając z bardziej niżeli kiedykolwiek wcześniej realistycznych skrytobójstw.

- Zwiedzaj szczególnie tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj tajemnice jego czterech specyficznych dzielnic z czasów bagdadzkiego złotego wieku.

BONUS PRZEDSPRZEDAŻOWY:

Zamów w przedsprzedaży,otrzymać dodatkowe zadanie*: 40 rozbójników.

*Oferta może ulec zmianie. Zawartość bonusa przedsprzedażowego może zostać w dowolnym momencie udostępniona osobno do zakupu lub w ramach promocji według wyłącznego uznania firmy Ubisoft.

bezpłatnE ulepszenie:

- PS: Jeśli posiadasz już wersję gry na platformę PS4™, możesz dostać kopię cyfrową na konsolę PS5™ bezpłatnie, bez konieczności zakupu tego artykułu. Właściciele wersji fizycznej PS4™ muszą umieszczać posiadany dysk w konsoli PS5™ podczas każdej próby pobrania albo gry w cyfrową wersję PS5™. Właściciele wersji fizycznej PS4™, którzy mają konsolę PS5™ Digital Edition bez czytnika płyt, nie będą mieć możliwości otrzymania darmowej wersji na PS5™.