Assassin's creed valhalla: świt ragnaröku dodatek do gry marki Ubisoft promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Assassin's creed valhalla: świt ragnaröku dodatek do gry marki Ubisoft oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Dodatek do gry na PS4 (Kompatybilna z PS5)
139.00
OleOle!
Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok Dodatek do gry na PS4 (Kompatybilna z PS5)
139.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Premia za wczesne zamówienie

Zgarnij nagrodę za zakup przedpremierowy**: pakiet Zmierzchu. Posiada on skórkę kruka Posłaniec Dellingra, wierzchowca Ryś Havardra, zestaw wyposażenia Zmierzch, a także normański topór Algurnira.

** Oferta może ulec zmianie. Dostęp do treści wymaga podstawowej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla. Gra jest sprzedawana oddzielnie. Komplet Zmierzchu może być w dowolnym momencie udostępniony do sprzedaży i/albo rozdawany oddzielnie w formie podarunków, jeśli tak postanowi Ubisoft. Oferta zestaw Zmierzchu wygasa 9 kwietnia.

Wydanie Assassin’s Creed® Valhalla: Dawn of Ragnarök obejmuje:

Kod do pobrania zwiększenia* Świt Ragnarökuwydanie pudełkowe nie posiada płyty

Kopertę, zawierającą cztery litografie, które nawiązują do grafiki z powiększenia Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku

W Assassin’s Creed® Valhalla: Świt Ragnaröku, najmocniej ambitnym powiększeniu fabularnym w dziejach serii, Eivor musi pokierować losem Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystaj świeże boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i uratuj swojego syna w obliczu zagłady bogów.

Początek wojny. Koniec świata. Oto Świt Ragnaröku.

Najważniejsze elementy

ZAWŁADNIJ BOSKIMI MOCAMI

Wchłaniaj świeże zdolności od pokonanych wrogów, przybierz postać kruka, żeby dokonywać widowiskowych egzekucji, zamień swoją skórę w lawę, żeby lepiej się chronić i korzystaj z wielu innych nowinek.

PODRÓŻ przez NORDYCKIE MITY

Eivor musi wziąć w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego królestwa krasnoludów, Svartalfheimu, efektownego świata, który jednak zmaga się z najazdem wroga.

WALCZ Z NOWYMI WROGAMI Z OGNIA I LODU

Staw czoła Jotunom, lodowym wrogom z Jotunheimu, Muspelom, nowym ognistym przeciwnikom z Muspelheimu i Surtrowi, nieprzemijalnemu olbrzymowi, który niewątpliwie jest najpotężniejszym z dotychczasowych wrogów Odyna.

POZNAJ SAGĘ SAMEGO ODYNA

Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj wyrwać swego syna, Baldura, ze szponów zaciekłego wroga. Twoja podróż zmusi cię do stawienia czoła własnemu przeznaczeniu w obliczu nieuchronnej zagłady niesionej przez Ragnarök.

WALCZ NA ZUPEŁNIE NOWEJ ARENIE

Podejmij wyzwanie Walkirii i dowiedź swojej biegłości w walce i na arenie bitewnej. Rozszerzaj poziom trudności, aby zdobywać cenniejsze nagrody, stawiając czoła tak nowym jak i znanym już przeciwnikom w linii śmiałych prób.