Battlefield 1 Rewolucja (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Battlefield 1 Rewolucja (PS4) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Battlefield 1 Rewolucja PS4 / PS5
129.00
OleOle!
-13%
Battlefield 1 Rewolucja PS4 / PS5
129.00
RTV EURO AGD
Battlefield 1 Rewolucja Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
148.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Dołącz do prężnej społeczności Battlefield i weź udział w widowiskowych bitwach I wojny światowej w renomowanej pierwszoosobowej grze akcji. Battlefield™ 1 Rewolucja to najszczególniej kompletna edycja gry, dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

gromadzi ona:

Podstawową grę Battlefield 1
Zagraj w Battlefield 1 i bądź świadkiem narodzin wojny totalnej. Zobacz z bliska świat ogarnięty wojną w pełnej przygód kampanii lub walcz w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy. Bij się jako piechur lub kieruj maszynami lądowymi, powietrznymi i wodnymi. Przypasuj się do warunków najbardziej dynamicznych pól bitewnych w historii kolekcji Battlefield.

Battlefield 1 Przepustka Premium*

Cztery tematyczne dodatki z nowymi mapami do gry w sieci, nowymi rodzajami broni i nie tylko. Dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do dodatków, które jeszcze się nie ukazały.
- Battlefield 1 Nie przejdą: Zaprawieni w boju weterani armii francuskiej stają do walki w obronie ojczyzny.
- Battlefield 1 W imię cara: Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front obfitej Wojny, gdzie nierozdzielnie panuje zimowy mróz.
- Battlefield 1 Niespokojne wody: Weź udział w zaciętych morskich zmaganiach.
- Battlefield 1 Apokalipsa: Walcz bez pardonu w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej.

zawiera też:
- 14 zaawansowanych zestawów bojowych do Battlefield 1, zawierających unikatowe skórki do broni, dostarczanych co miesiąc, począwszy od listopada 2016 r. Zyskując członkostwo Premium, otrzymasz wszystkie komplety bojowe, które ukazały się od listopada 2016 r.
- 14 nieszablonowych nieśmiertelników udostępnianych poprzez cały okres ważności Przepustki Premium do Battlefield 1.
- Pierwszeństwo w kolejkach na serweryEAN: 5030931122439
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 2890147
Platforma: PlayStation 4
Obsługiwany kontroler ruchu: Nie
Gatunek: Strzelanina
Wersja językowa: Polska
Tryby gry: Multiplayer
DLC w pakiecie: - zestawy Czerwonego Barona, Lawrence'a z Arabii i Piekielnego Wojownika z przypasowanym tematycznie uzbrojeniem, pojazdami i emblematami nawiązującymi do słynnych bohaterów i jednostek.- Nowy wygląd behemotów, największych pojazdów w Battlefield 1.- Pięć zestawów bojowych do Battlefield 1 z unikatowymi skórkami na broń.
wymogi wiekowe: od 18 lat
Nośnik: Blu-ray
oczekiwania sprzętowe: Konsola PlayStation 4