Battlefield V (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Battlefield V (PS4) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 144.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Battlefield V PS4 / PS5
144.90
RTV EURO AGD
-3%
Battlefield V PS4 / PS5
144.90
OleOle!
Battlefield V Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
149.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek TPP
Wersja językowa polska

Opis

Wojna na Pacyfiku Od 31 października dostępna nowa zawartość gry: Rozdział V – Wojna na Pacyfiku. Bierz udział w operacjach morsko-lądowych i prowadź wojnę totalną jako żołnierz amerykańskiej armii, próbującej przełamać niezachwianą japońską obronę.

Bierz udział w walkach na znanych polach bitwy, takich jak „Sztorm na Pacyfiku" i dwóch odświeżonych klasykach: „Iwo Jima", a także, już od grudnia, „Wake Island". Na Rozdział V składają się: - nowe mapy: „Iwo Jima", „Sztorm na Pacyfiku" oraz, już od grudnia, „Wake Island".

- nowe frakcje: USA i Japonia. - Nowa broń, m.in. M1 Garand, a także M1919A6. - nowe pojazdy, a wśród nich czołg M4 Sherman i samolot F4U Corsair. - Nowa broń stacjonarna. - świeże gadżety, takie jak katana i miotacz ognia.

- nowe nagrody za rozdział, takie jak broń, zestawy żołnierzy, skórki broni i broń do walki wręcz. II wojna światowa w nowej odsłonie Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield™ V – linia wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową.

Dużo trybów gry Wraz ze swoim oddziałem weź udział w starciach wieloosobowych, w takich trybach jak ogromne obszerne Operacje i kooperacyjny tryb Wojsk Łączonych, lub poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych.

Walcząc w niesamowitych, zaskakujących miejscach na całym świecie, możesz cieszyć się największą i najbardziej wciągającą grą z kolekcji Battlefield. 64-osobowe starcia online Poprowadź swoją kompanię w starciach wieloosobowych z nowymi elementami, jak rozbudowany tryb obszerne Operacje.

Graj w konwencjonalnych trybach, takich jak Podbój, albo połącz siły ze znajomymi w trybie współpracy – Siły Połączone. Rozbudowana fizyka gry najistotniej zaawansowany silnik fizyczny w kolekcji Battlefield – przemierzaj pole bitwy, wykorzystując nowe ruchy żołnierza, fortyfikacje i ruchome narzędzia zniszczenia.

Wciągająca fabuła Poznaj nieopowiedziane opowieści wojenne – dramatyczne wydarzenia rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych. Szusuj po ośnieżonych stokach gór Norwegii, sabotując produkcję materiałów do budowy bomb atomowych.

Ruszaj na front w szeregach francuskich wojsk kolonialnych. Wraz z grupą dywersantów przeniknij za linie wroga w Afryce Północnej, żeby niszczyć zaplecze przeciwnika i siać chaos. Teatry wojny Wyrusz na przygodę, podczas której nowa zawartość przeniesie Ciebie wraz z kompanią do miejsc, gdzie czekają nowe pola walki i warianty broni....