Burnout Paradise HD Remaster (PS4) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek sportowa
Wersja językowa polska

Opis

Burnout Paradise RemasteredWitaj z powrotem w Paradise City!
Poczuj zew akcji i pokaż, kto naprawdę rządzi w Burnout Paradise Remastered! Ruszaj do istnego raju dla kierowców i zostaw rywali w tyle, jeżdżąc po zatłoczonych ulicach centrum miasta i górskich drogach na odludziu. Raz jeszcze popisz się wysokooktanowymi wyczynami i daj upust niepohamowanej żądzy zniszczenia w jednej z najkorzystniejszych zręcznościowych wyścigówek! Gra jest w pełni zlokalizowana audio, a także tekstowo. W odnowionej wersji znajdują się dodatki do pobrania z Year of Paradise, w tym aktualizacja Big Surf Island, pieczołowicie odtworzone i gotowe na przygodę w 4K na PlayStation 4 Pro i Xbox One X.
ZWIEDZAJ PARADISE CITY ZE ZNAJOMYMI
Pal gumę i zdzieraj metal na otwartych trasach Paradise City, skacząc, wykonując numery kaskaderskie i jeżdżąc na skróty. Zostań wirtuozem szybkości, wykorzystując znajomość miasta do znajdowania najszybszych tras i zaskakiwania przeciwników. Niszcz znajomych w grze sieciowej i zbieraj ich fotografie lub połączcie siły, by rozprawić się z setkami wyzwań online.
ŁAM ZASADY I WBIJAJ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ
Wyrzuć podręcznik do nauki jazdy i ustanawiaj rekordy szybkości w całym mieście. Ulepszaj statystyki i udowodnij znajomym, iż naprawdę potrafisz siać uszkodzenie. Nie przestawaj pędzić, skakać, kręcić bączki i przedzierać się przez miasto, roztrzaskując inne samochody i zostawiając za sobą gąszcz niezwykle kosztownych szczątków i gruzów.
BURNOUT PARADISE W najlepszYM WYDANIU
Wersja Remastered oznacza całkowitą wersję gry wraz z całą dotychczasową zawartością do pobrania, wzbogaconą o szereg usprawnień technologicznych, które poprawiają jakość grafiki, a także jej realizm, w tym tekstury o wyższej rozdzielczości. Gra działa w rozdzielczości 1080p na konsolach PlayStation 4 i Xbox One i w olśniewającym 4K i 60 kl./s na PlayStation 4 Pro i Xbox One X.
EAN: 5030933122758
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 5030933122758
Data premiery: 2018-03-16
Platforma: PlayStation 4
Obsługiwany kontroler ruchu: Nie
Gatunek: Wyścigi
Wersja językowa: Polska
Tryby gry: Split screen
liczba graczy: 1-8
wymagania wiekowe: od 7 lat
Nośnik: Blu-ray
wymogi sprzętowe: - Konsola PlayStation 4- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus