Cities Skylines (PS4) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Paradox Interactive
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

Cities: Skylines to gra strategiczno-ekonomiczna wytwarzana poprzez zespół Colossal Order, który stworzył wcześniej dwie gry - Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego (Cities in Motion), a także Symulator współczesnej metropolii: Transport i komunikacja miejska (Cities in Motion 2: The Modern Days). Tym razem deweloperzy postanowili nie ograniczać się tylko do tematyki transportu miejskiego i rzucili wyzwanie projektom rodzaju SimCity.

Głównym celem zabawy jest więc wybudowanie wymarzonego poprzez siebie miasta, lecz to oczywiście nie wszystko, gdyż w trakcie rozgrywki musimy troszczyć się także o dobro mieszkańców, dbać o finanse pozwalające na dalsze inwestycje i nie tylko. Produkcja proponuje w dodatku pełne wsparcie dla moderów.

W grze wytwarzamy metropolie na mapach o rozmiarach 36 km kwadratowych, choć realne jest nieoficjalne rozszerzenie tego rozmiaru. By zapełnić cały teren budynkami i drogami, musimy zatroszczyć się m.in. O sprawne działanie systemu administracji miejskiej i stały dopływ gotówki, pozyskiwanej z podatków. Należy jednak pamiętać,rozmaite dzielnice naszej aglomeracji zamieszkują odmienne klasy społeczne. W związku z tym, wysokość pobieranych pieniędzy musi być uzależniona od możliwości finansowych mieszkańców. Na szczęście twórcy umożliwi skrupulatne określanie wysokości podatków i rodzajów polityk dla poszczególnych obszarów. Oprócz tego trzeba zatroszczyć się o zbudowanie komunikacji miejskiej, dzięki której wirtualni ludzie będą mogli przemieszczać się po całej metropolii. Ważnym aspektem jest także nawiązywanie stosunków handlowych z innymi miastami.