Death Stranding (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Death Stranding (PS4) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 74.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-91%
Death Stranding Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
74.90
MediaMarkt.pl
Death Stranding PS4 / PS5
79.00
RTV EURO AGD
Death Stranding PS4 / PS5
79.00
OleOle!
KOJIMA PRODUCTIONS Death Stranding Playstation 4
79.99
Neonet.pl
SONY Death Stranding EDYCJA KOLEKCJONERSKA
849.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

Death Stranding to przygodowa gra akcji. Tytuł wyszedł spod rąk pracowników studia Kojima Productions.

Głównym projektantem i scenarzystą jest ojciec procesu Metal Gear, Hideo Kojima, dla którego była to pierwsza gra opracowana po opuszczeniu szeregów firmy Konami, gdzie spędził ponad trzy dekady swojej kariery w branży. Głównego bohatera Death Stranding zagrał Norman Reedus, znany z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. Aktor wcześniej współpracował z Kojimą przy skasowanym horrorze Silent Hills.

Scenarzyści przedstawili groteskową wizję bliskiej przyszłości. Światem wstrząsnęła linia wybuchów, które sprowadziły serię nadprzyrodzonych zjawisk określanych mianem Death Stranding. Wśród powstałych w ten sposób anomalii wyodrębnić można deszcz, który w tym świecie ma niezwykłe parametry. Wszystko, co zostanie zmoczone przez deszcz, znany jako Opad temporalny (Timefall), ulega przemieszczeniu w czasie. Oznacza to arcytrudne przyśpieszenie cyklu starzenia się u wszystkich żywych organizmów, w tym nawet i roślin. Kolejnym istotnym elementem jest obecność niewidocznych gołym okiem istot określanych mianem Wynurzonych (Beached Things - BT). Stanowią one realne zagrożenie dla wszystkich mieszkańców planety. Do ich wykrycia wymagany jest specjalny sprzęt, który wskazuje ich precyzyjną lokalizację. Zjawiska sprawiły, iż ludzkość podzieliła się na nieznaczne, rozproszone grupki.

Głównym bohaterem Death Stranding jest Sam Porter. Należy on do organizacji zwanej Bridges, która specjalizuje się w transportowaniu towarów między miastami.

Opowiedziana w grze historia w obszernej mierze skupia się na ukazaniu związku między życiem i śmiercią. Sam tytuł nawiązuje do niepokojącego zjawiska, które znamy z prawdziwego świata, czyli do nieprzewidzianego pojawiania się waleni na brzegach zbiorników wodnych, co z zasady skutkuje ich śmiercią.