Devil May Cry 5 (PS4) promocja 2021

Cena258.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Devil May Cry 5 całkowicie nowa część lubianej, ponadczasowej kolekcji pojawi się wkrótce na PC i konsole obecnej generacji i będzie naszpikowana standardową dla serii dynamiką, akcją i wachlarzem nieziemskich i wyrazistych postaci.

Reżyser Hideaki Itsuno zespolił się ponownie zespołem odpowiedzialnym za powstanie pierwszych odsłon serii,teraz stworzyć najistotniej progresywne technologicznie i kompletnie szalone doświadczenie dla graczy.

Minęły lata od kiedy legiony piekieł wypełzły na powierzchnię i zagroziły bezpieczeństwu ziemi. Tymczasem nadciąga kolejna czarcia inwazja, a ostatnia nadzieja na przetrwanie ludzkości leży w rękach trzech niezależnych łowców demonów, z którego każdy proponuje odmienny styl gry.

Zjednoczeni przez los i spragnieni zemsty, łowcy będą musieli stawić czoła własnymi lękom, jeśli mają nadzieję przetrwać. Właściwości Gry: Powrót legendarnej kolekcji – proces, którego części sprzedały się w nakładzie 16 milionów sztuk, powraca na czele z Hideakim Itsuno – reżyserem odpowiedzialnym za poprzednie części.

Wojna dobra ze złem – demoniczna inwazja rozpoczęła się gdy „drzewo demonów” zapuściło swoje korzenie w mieście Red Grave. To piekielne wtargnięcie przyciągnęło uwagę młodego łowcy demonów, Nero, sprzymierzeńca Dantego, który teraz został pozbawiony swojego demonicznego ramienia – źródła wielkiej części jego mocy.

Dramat familijny wciąż trwa, gdy Dante, syn Spardy, bezustannie poszukuje zemsty za skorumpowanie brata i zamordowanie matki. Wyjątkowo dynamiczna akcja – trzy grywalne postacie, każda z innym, oryginalnym stylem walki, podejmą się próby oczyszczenia miasta z hordy demonów.

postępowa grafika – przy wykorzystaniu zastrzeżonego poprzez Capcom silnika RE Engine, oprawa graficzna zachwyci szczegółowością i realistycznymi efektami oświetleniowymi i środowiskowymi. Staw czoła inwazji demonów – zmierz się z epickimi bossami w pełnych adrenaliny walkach w mieście Red Grave.

Łowca demonów – Nero, jeden z głównych protagonistów i młody łowca demonów wyrusza do miasta Red Grave, żeby zmierzyć się z hordą demonów z pomocą utalentowanej protetyczki – Nico.