Focus home interactive Farming simulator 2019 pl ps4 +dlc -darmowa wysyłka- promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Focus home interactive Farming simulator 2019 pl ps4 +dlc -darmowa wysyłka- oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Farming Simulator 19 - Edycja Premium Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
129.00
OleOle!
-32%
Farming Simulator 19 - Edycja Premium Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
129.00
RTV EURO AGD
Farming Simulator 19 Edycja Premium Gra playstation 4 CENEGA
189.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Focus Home Interactive
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja językowa polska

Opis

Farming Simulator 19 to kolejna odsłona kolekcji, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy szukających realistycznej rozgrywki. Wraz z nowym silnikiem graficznym dziewiętnasta część cyklu niesamowitych, imitujących rzeczywistość gier Farming Simulator wprowadzi Cię w zupełnie nowy wymiar zbierania plonów. Teraz możesz na własnej skórze poznać pracy na roli w najwyższej możliwej jakości!

Farming Simulator 19 wprowadzi Cię, młody farmerze, w świat realizmu elektronicznej rozrywki, jakiego dotąd nie widziałeś. Oto przed Twoimi oczami staną dziesiątki licencjonowanych maszyn. Odnajdziesz tu traktory między innymi od takich firm, jak Challenger, New Holland, Fendt, Case IH, Massey Ferguson, a po raz pierwszy w serii pojawi się legendarna amerykańska producent John Deere.

Jak sam tytuł wskazuje, w Farming Simulator 19 zajmiesz się wszystkim tym, co robi prawdziwy rolnik. Obsiewaj rozległe pola, wsiądź do swego błyszczącego od nowości traktora i zbieraj owoce swej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że w tym roku ziemia obrodziła, bo czekają na Ciebie takie dobra jak kukurydza, zboża, rzepak, buraki i kartofle. Tym razem developerzy ze studia Giants Software oddali Ci pod uprawę także pola bawełny i owsa!

A może masz dość plonów? Jeżeli tak, to może warto zająć się hodowlą żywego inwentarza. Pamiętaj, iż od tego, jak zadbana jest Twoja trzoda chlewna, zależy to, jaką sumę dostaniesz za poszczególnie zwierzęta. Jednak Farming Simulator 19 idzie o krok dalej od swych poprzedniczek i tym razem w grze znajdziesz także konie. Jednak te parzystokopytne posłużą Ci nie tylko jako żywy inwentarz, ale także jako wierne rumaki, na których grzbiecie będziesz dzikim galopem przemierzać swoje włości. I jak tu nie poczuć się jak panisko na swej własnej ziemi?

Jednak to nie grafika, owies ani koń nie stanową najważniejszej nowinki. Fani od lat upraszali developerów o możliwość kupowania i customizowania swej własnej farmy i wreszcie się doczekali! Tym razem nie będziesz niczyim wyrobnikiem ani nie będziesz przywiązany do jednego drobnego kawałka zasuszonej ziemi. W Farming Simulator 19 możesz kupować zupełnie nowe ziemie i rozwijać je według własnego widzimisię. Ustaw budynki tak, jak sobie tego życzysz. Budynki również można z czasem rozwijać, więc pamiętaj o tym, bo dom jeszcze jest prawdziwą wizytówką rolnika. Pokaż wszystkim, iż w tym roku ziemia ponownie Ci obrodziła.