FIFA 19 (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem FIFA 19 (PS4) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 74.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-76%
FIFA 19 Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
74.70
MediaMarkt.pl
FIFA 19 Edycja Mistrzowska + Steelbook Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
317.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 3+
Gatunek sportowa
Wersja językowa polska

Opis

Gra EA SPORTS FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite, żeby zapewnić profesjonalne wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Ponadto posiada prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające obszerniejszą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie Droga do sławy: Mistrzowie, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.

Od taktyki po każdy kontakt z piłką dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad każdym aspektem meczu. Nowy system aktywnego prowadzenia piłki lepsze panowanie nad futbolówką. Dynamiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu w trakcie meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej dynamiczną i w obszerniejszym stopniu uzależniają rezultat od umiejętności gracza. System wyczucia czasu przy strzałach powiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę. Z kolei zmiany w technologii Real Player Motion pozwalają jeszcze skrupulatniej odwzorować osobowość piłkarzy dzięki realistycznym animacjom.

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje udoskonalone panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do wykorzystania nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja i nowe animacje sztuczek technologicznych takich jak charakterystyczny zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie atrakcyjnie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu rozmaitych planów na mecz, które później może użyć w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka posiada oddzielne ustawienia formacji, nastawienia oraz ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki czemu można z łatwością się dopasować do każdej sytuacji w meczu.

Walka o bezpańską piłkę: dzisiaj o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w większym stopniu decydowały szybkość reakcji gracza i atrybuty piłkarzy. Dzięki pokaźniejszej inteligencji i ulepszonemu przeglądowi pola innych piłkarzy każda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie.

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy każdym typu uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie dokładnego wykończenia, dzięki temu teraz to od gracza zależy, jak korzystnie zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie rozszerzy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie powiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, skrupulatną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje obszerniejszą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.

technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał indywidualny rys najkorzystniejszym piłkarzom i dał graczom większą kontrolę nad zachowaniem zawodników, teraz jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Udoskonalone animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark rozszerzają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają charakterystyczny styl gry największych boiskowych sław.EAN: 5035225121914
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
Kod dostawcy: 5035225121914
Data premiery: 2018-09-28
Platforma: PlayStation 4
Gatunek: Piłka nożna
Wersja językowa: Polska
Tryby gry: Sieć lokalna
ilość graczy: ilość graczy online: 1-22 ilość graczy offline: 1-4
Nośnik: Blu-ray
oczekiwania sprzętowe: PS4