God of War (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem God of War (PS4) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
God of War - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
OleOle!
-41%
God of War - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
RTV EURO AGD
-41%
SONY God of War Playstation Hits PS4
79.00
Neonet.pl
HITS God of War Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
79.80
MediaMarkt.pl
SONY God of War PS4
134.18
Neonet.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Wersja językowa: polska (dubbing)

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


Oprócz gry God Of War wydanie Day One gromadzi:

  • motyw do menu konsoli,
  • tarczę Buckler Of The Forge,
  • tarczę Shining Eleven Soul
  • tarczę Dokkenshieldr,

Graczy zaznajomionych z poprzednią wersją gry czeka sporo niespodziewanek, a to za sprawą Kratosa, który uległ wewnętrznym przemianom. Bóg Wojny ma dzisiaj inne cele i chce je osiągać na inne sposoby.
Z jednej strony daje o sobie znać mordercza natura i chęć prowadzenia wojny za wszelką cenę, z drugiej – Kratos chce pokazać się synowi od jak najkorzystniejszej strony i aby dla niego worem do naśladowania. Pogodzenie tych dwóch założeń jest prawie niemożliwe.
Twoim zadaniem będzie takie sterowanie wydarzeniami, by uchronić wszelkich od błędów niechlubnej, krwawej przeszłości i podejmować próby konstruktywnych działań. Czy podołasz temu trudnemu zadaniu i będziesz potrafił działać po nowemu w świecie, który niezmiennie pełen jest smoków, potworów i bogów walczących o należne im miejsce?

God Of War Day One Edition oferuje pełną detali, fotorealistyczną szatę graficzną nieprzeciętnie realistyczne, pełne detali tekstury, a także liczne efekty specjalne. Grafika dopracowana jest w najdrobniejszych detalach, a w maksymalnej rozdzielczości przystępnej dla konsol ósmej generacji, a więc Full HD, ukazuje się imponująco i robi kolosalne wrażenie.

Płynność rozgrywki zagwarantuje niezmienna ilość 60 fps, dzięki której konsolowi gracze nie muszą się martwić o wystarczającą do zwycięskiej rozgrywki, odpowiednią liczbę klatek.

Przed Tobą nowy Kratos i półbóg, który uczy się życia, a krwawa przeszłość powinna stać się wspomnieniem. Czy podołasz temu zadaniu?

Najważniejsze właściwości:

  • Kratos – bóg wojny zmienia oblicze za sprawą półboga, którego chce nauczyć przyzwoitego życia,
  • nowe realia, świeże przygody, podczas których będzie należało dokonywać trudnych wyborów moralnych,
  • imponująca, dopracowana szata graficzna, dla konsol ósmej generacji przystępna w jakości Full HD (1920x1080 pikseli), 60 fps gwarantuje możliwość skupienia się na płynnej rozgrywce i aktywnie rozwijających się wydarzeniach na ekranie,
  • ciekawa zawartość dodatkowa: zawartość cyfrowa w postaci broni i ekwipunku oraz wyjątkowa grafika pudełka, stworzona specjalnie z myślą o God Of War - Day One Edition,
  • sporo godzin wciągającej rozgrywki, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji, aktywnych momentów i nieprzystępnych wyborów moralny, posiadających konsekwencje dla dalszej gry.