Gran Turismo Sport (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Gran Turismo Sport (PS4) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-53%
HITS Gran Turismo Sport Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
36.99
MediaMarkt.pl
Gran Turismo Sport - PlayStation Hits PS4 / PS5
39.00
OleOle!
Gran Turismo Sport - PlayStation Hits PS4 / PS5
39.00
RTV EURO AGD
POLYPHONY DIGITAL Gran Turismo Sport Playstation Hits PS4
39.99
Neonet.pl
Gran Turismo Sport Spec II PS4 / PS5
49.00
RTV EURO AGD
Gran Turismo Sport Spec II Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
74.90
MediaMarkt.pl
Gran Turismo Sport Spec II PS4 / PS5
79.00
OleOle!

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 3+
Gatunek wyścigi
Wersja językowa hiszpańska

Opis

Grafika Obsługuje 4K*, 60 fps, HDR* i szeroką gamę odcieni Kompatybilność z najlepszą przystępną teraz technologią tworzenia obrazu, obsługuje rozdzielczość 4K, 60 fps, HDR, a także szeroką gamę kolorów. Jakość wyjściowa nie tylko została dostosowana do wspierania formatów sygnału HDR TV.

Opracowano ponadto specjalny przepływ True HDR, żeby utrzymać obraz HDR i szeroką gamę kolorów z oryginalnych cyklów przetwarzania aż po efekt końcowy. Produkcja gry rozpoczęła się od opracowania urządzenia przechwytującego szeroką gamę kolorów w jakości HDR, we współpracy z firmą Sony Corporation.

w efekcie efekt jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami HDR TV, lecz prezentowane obrazy osiągają poziom realizmu niezrównany nigdy wcześniej, choćby jeśli są oglądane na konwencjonalnym odbiorniku telewizyjnym.

*Aby radować się obrazem w rozdzielczości 4K, wymagany jest system PlayStation®4 Pro, a także kompatybilny odbiornik telewizyjny. **Aby móc wyświetlać obraz HDR, wymagany jest kompatybilny odbiornik telewizyjny.

Dźwięk Prawdziwe, realistyczne efekty dźwiękowe, dzięki którym można usłyszeć choćby zmiany momentu obrotowego w układzie przeniesienia napędu Wnętrze pojazdu wypełnione jest wieloma dźwiękami, takimi jak odgłosy silnika, skrzyni biegów, dźwięk zapłonu, odgłosy drogi, wiatru i nie tylko.

W Gran Turismo Sport nie tylko testowaliśmy i nagrywaliśmy prawdziwe samochody w ich środowisku naturalnym. We współpracy z departamentem dźwięku Sony Corp. Opracowaliśmy także symulator dźwięku, żeby odtworzyć optymalne odgłosy, z uwzględnieniem nawet tych, których nie jest w stanie wychwycić ludzkie ucho.

Samochody Od samochodów fabrycznych, przez wyścigowe, aż po koncepcyjne – w grze pozostało odtworzonych ponad 150 modeli Z wyjątkiem elementów opatentowanych poprzez twórców aut, zaprezentowane w grze trójwymiarowe modele posiadają najwyższą jakość i zostały stworzone z największą precyzją.

Linia karoserii, krawędzie, przestrzeń pomiędzy panelami, światła i migacze – wszystkie detaly pozostały odtworzone jak najdokładniej. Trasy Od torów obszernych prędkości po miejskie autostrady: prezentujemy 17 lokacji w 28 różnorodnych układach W grze odtworzona pozostała ogromna gama torów: rzeczywiste tory wyścigowe, owalne trasy, naturalne trasy wyczynowe, a także miejskie autostrady, opracowane na podstawie planów dróg publicznych.

Przepływ True HDR umożliwił odtworzenie naturalnej gry świateł i barw, dzięki temu możliwe jest korzystanie z tras w różnorodnych warunkach pogodowych i przy wielu rodzajach oświetlenia. Wspomaganie jazdy W celu uzyskania jak najwyższej przyjemności z gry wprowadzono progresywny układ wspomagania jazdy Gran Turismo Sport ma funkcje wspomagania jazdy, które umożliwią ci pozostawienie hamowania i kierowania SI.

choćby ci, którzy siedzą za kółkiem po raz pierwszy, mogą prowadzić samochód pewnie i zrównoważenie. Innowacyjne wspomaganie kierowania, dodawania gazu, hamowania, stabilności itp. – każdy z tych komponentów można włączyć i wyłączyć, w zależności od umiejętności gracza.

Symulacja fizyki najkorzystniejsza symulacja fizyki w historii kolekcji GT umożliwiła zbalansowanie realizmu i łatwości jazdy Równolegle z opracowywaniem symulacji fizyki pojazdów, ekipa Gran Turismo zagwarantujeła techniczne wsparcie w prawdziwych wyścigach samochodowych Nürburgring 24 i Le Mans 24 w klasie LMP1.

Gran Turismo Sport wyposażony jest w najnowszy symulator fizyki pojazdów, stworzony dzięki wiedzy czerpanej równocześnie ze świata rzeczywistego, jak i wirtualnego. Osiągnięto odwzorowanie fizyki, dzięki której „jazda jest nieskomplikowana, ponieważ jest realistyczna”.

Centrum firmy Zdobywanie samochodów. Poznawanie marek Centrum marki to nowy portal, dzięki któremu można odkryć świeże firmy. Tutaj możesz kupić samochód wybranej firmy, ale także zapoznać się z historią różnych producentów, od ich powstania do dnia dzisiejszego, a nawet cieszyć się wysokiej jakości filmami wytwarzanymi poprzez każdą z firm.

Szybka gra i poczekalnia szybki i nietrudny dostęp do wyścigu Tryb szybkiej gry, w którym możesz brać udział w próbach czasowych i ścigać się z SI, pozostał usprawniony. Wyścigi pozwalają teraz na ustalanie własnych reguł.

W poczekalni możesz brać udział w wyścigach ze znajomymi w rozgrywce sieciowej. Możesz także stworzyć własny aby zarządzać wyścigami albo uczestniczyć albo obserwować wyścigi z pokojów innych graczy.

Tryb sportowy Opracowany na następne 100 lat sportów motorowych Tryb sportowy to przyszłość gier wyścigowych online, opracowany wspólnie przez FIA (Fédération Internationale de l'Automobile) i Gran Turismo.