Immortals Fenyx Rising PS4 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Immortals Fenyx Rising PS4 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Immortals Fenyx Rising Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
119.00
OleOle!
Immortals Fenyx Rising Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
119.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Gatunek RPG
Wersja językowa polska

Opis

Zamów przed premierą i odbierz dopełniające zadanie – Opowieść o ogniu i błyskawicach – odkryj historię Heliosa i Faetona!

Immortals Fenyx Rising™ ożywia świetną mitologiczną przygodę. Wciel się w Fenyxa, nowego skrzydlatego bohatera, który musi ocalić greckich bogów i ich dom od mrocznej klątwy. Zmierz się z mitologicznymi bestiami, opanuj legendarne boskie moce i pokonaj Tyfona, najszczególniej zabójczego tytana w greckiej mitologii, podczas epickiej i nieśmiertelnej walki.

Stawką tego starcia jest los świata, a ty jesteś ostatnią nadzieją bogów.

Immortals Fenyx Rising to świeże spojrzenie na gatunek akcji i przygody w otwartym świecie. Gra zawiera dynamiczną akcję, walkę i historie, inspirowane grecką mitologią. Poruszaj się bez przeszkód po spektakularnie stylizowanym świecie i korzystaj z niesamowitych zdolności, podanych ci przez bogów, żeby walczyć z budzącymi grozę potworami z mitologii. Zdradliwe próby, heroiczne czyny, a choćby kraina umarłych czekają na popis twojej odwagi. Poznaj opowieść o bogach i potworach. Zostań legendą, jaka jest ci pisana.

atrybuty gry

  • KORZYSTAJ Z MOCY BOGÓW Bogowie Olimpu pobłogosławili ci i wręczyli dary: skrzydła Dedala, miecz Achillesa, łuk Odyseusza i nie tylko. Masz także do dyspozycji legendarne moce, które pomogą ci zmienić wyniki twoich starć. Użyj ich, żeby walczyć z mitycznymi potworami, rozwiązywać starożytne łamigłówki i odkrywać ogromny otwarty świat.

  • ZMIERZ SIĘ Z MITYCZNYMI WROGAMI Stań oko w oko z takimi legendarnymi bestiami jak Cyklop, Meduza czy Minotaur, i walcz z plugawymi wersjami bohaterów, na przykład z Achillesem. Walcz z nimi podczas dynamicznych starć w powietrzu i wręcz. Łącz przyznane ci przez bogów zdolności i uzbrojenie.

  • ODKRYJ STYLIZOWANY OTWARTY ŚWIAT Poznaj pięknie renderowany i tętniący życiem świat fantasy. Przemierzaj, wspinaj się, a choćby lataj nad siedmioma niepowtarzalnymi regionami, inspirowanymi najróżniejszymi bóstwami.
  • PRZETRWAJ BOHATERSKIE PRÓBY Użyj sprytu i zdolności specjalnych, żeby rozwiązać łamigłówki i otrzymać się do skarbców. Weź także udział w strategicznych starciach z bossami,rozszerzyć swoją moc i ulepszyć umiejętności.

  • NAPISZ WŁASNĄ LEGENDĘ Zmodyfikuj wygląd swej postaci i odkryj nowe pancerze i wyposażenie, inspirowane grecką mitologią. Zbieraj materiały w całym świecie i budujej mocne przedmioty, a także udoskonalaj wyposażenie, w trakcie drogi ku wypełnieniu własnego przeznaczenia.