Little Big Planet 3 (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Little Big Planet 3 (PS4) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
SUMO DIGITAL LITTLE BIG PLANET 3 PS4 Hits
79.00
Neonet.pl
-20%
Little Big Planet 3 - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
RTV EURO AGD
-20%
Little Big Planet 3 - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
OleOle!
GRA LITTLE BIG PLANET 3 NA PS4 / POLSKA WERSJA / CD / WYSYŁKA GRATIS / TEL. 500 005 235
99.00
fotosoft.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek platformowa
Wersja językowa polska

Opis

Trzecia odsłona jednej z flagowych kolekcji gier zręcznościowych przeznaczonych konsoli Sony, która z prostej platformówki wzbogaconej instynktownym edytorem ewoluowała w stronę prawdziwego kombajnu, zezwalającego na tworzenie własnych gier.

LittleBigPlanet 3 to kolejna część wyjątkowo lubianej i lubianej platformowej kolekcji stworzonej przez studio Media Molecule, pozwalającej graczom na tworzenie własnych i minigier. Od czasu swych narodzin w 2008 roku, proces LittleBigPlanet doczekał się kilku głównych odsłon oraz tytułów pobocznych, które pojawiły się na konsolach PlayStation 3, PSP i PS Vita. Za stworzenie LittleBigPlanet 3 odpowiada brytyjski zespół deweloperski Sumo Digital, który powstał w 2003 roku. Twórcy mają na swym koncie sporo gier konsolowych, w tym kilka portów znanych wysokobudżetowych produkcji, lecz poza współodpowiedzialnością za jedno z DLC dla LittleBigPlanet 2 nie mieli wcześniej styczności z tą marką albo jakimikolwiek platformówkami. Podobnie jak poprzednie części procesu, LittleBigPlanet 3 posiada własną fabularną kampanię singleplayer, zabierającą nas w podróż do zupełnie nowego świata. Gracze przenoszą się na planetę Bunkum. Głównymi bohaterami historii są Sackboy, a także jego wierni przyjaciele, którzy przez pomyłkę uwalniają trzech mocnych Tytanów, zagrażających spokojnej krainie. Wkrótce okazuje się jednak, iż prawdziwym antagonistą historii jest Newton, będący początkującym kreatorem chcącym zniszczyć świat wyobraźni.

Co prawda, LittleBigPlanet 3 jest z pozoru konwencjonalną platformówką 2.5D, lecz dzięki edytorowi , a także możliwościom silnika produkcji, dzieło Sumo Digital jest czymś pokaźnie więcej. Łącząc się z internetem możemy ściągnąć dziesiątki tysięcy leveli przygotowanych poprzez fanów na całym świecie. Niemało z nich jest grami w grach, mającymi własne zasady oraz model rozgrywki. Mogą być one równocześnie prostą platformówką czy przygodówką jak i wariacją na temat gry wyścigowej czy RPG. LittleBigPlanet 3 jest kompatybilne ze wszystkimi produkowanymi do tej stopniami dla linii, jednocześnie w wersji na PlayStation 3 jak i konsolach mobilnych. Największą nowością w tytule jest wprowadzenie trzech nowych grywalnych postaci, przyjaciół Sackboya, którzy urozmaicają rozgrywkę. Każdy z nich dysponuje niepowtarzalnymi umiejętnościami i możliwościami. Przypominający małego ptaka Swoop umie wyśmienicie latać. Czteronożny OddSock góruje nad pozostałymi bohaterami możliwością szybkiego biegania, a także skakania po ścianach, natomiast Toggle potrafi dowolnie ograniczać i zwiększać swój wymiar. Twórcy przygotowali też szereg nowych power-upów i narzędzi, które możemy używać podczas przygody. W sumie jest ich ponad 70. Dodatkowo w edytorze możemy swobodnie modyfikować ich atrybuty. Zmiany dotknęły ponadto samą strukturę stopni. Poprzednio levele mogły składać się z maksymalnie trzech warstw, w LittleBigPlanet 3 jest dostępnych ich aż 16. Konwencjonalnie pomiędzy poszczególnymi planami przemieszczamy się luźno za pomocą jednego ruchu gałką analogową. Teraz wykorzystamy do tego także różnego typu rampy, trampoliny, portale czy szyny. Rozwiązanie to sprawiło, że przygotowane przez graczy lokacje nabrały głębi i dopełniającej spektakularności. Poprawione zostały ponadto narzędzia edycji i tworzenia stopni, które są jedną z największych atrakcji linii. Standardowo tytuł zezwala na wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom, równocześnie w trybie kampanii jak i na pojedynczych mapach. Razem bawić możemy się również przy jednym telewizorze. Oprawa graficzna nie uległa znaczącym zmianom. Wersja gry na konsoli PlayStation 4 oferuje jednak wyższej jakości tekstury i trójwymiarowe modele aniżeli na PlayStation 3, wspierając przy tym w pełni obraz w rozdzielczości Full HD (1080p). Warto dodać, że produkcja pozwala nam użyć zawartość zakupionych wcześniej zestawów DLC i kostiumów dla Sackboya.