Lords of Fallen (PS4) promocja 2021

Cena42.97
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:CI Games
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 16+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Lords of the Fallen Edycja Limitowana Lords of the Fallen to pełne wyzwań Action-RPG w klimacie dark fantasy. Walka z potężnymi Lordami dowodzącymi armią Upadłego Boga stanowi główny komponent rozgrywki.

Lords of the Fallen nagradza oddanych miłośników gatunku za zdolności i wytrwałość. System walki łączy dużo złożonych umiejętności obejmujących jednocześnie władanie bronią, jak i ponadnaturalne zdolności, z wieloma typami uzbrojenia, pancerzy i ulepszeń.

Eksploracja licznych sekretnych lokacji pozwala odnaleźć obfity wachlarz przedmiotów. Główne właściwości: Świat dark fantasy. Pełen chaosu i śmiertelnych zagrożeń - gracz nigdy nie czuje się kompletnie bezpieczny.

Historia świata i głównego bohatera jest ujawniana w toku fabuły i wraz z nią podlega dramatycznym zwrotom akcji. Walka z konkretnymi Lordami. Choćby pojedynki ze zwykłymi przeciwnikami będą wyzwaniem. Epickie starcia z olbrzymimi bossami.

Czeka cię walka równocześnie z ludźmi, jak i z istotami spoza ludzkiego świata. System walki oparty na wielu złożonych umiejętnościach. Pokaźna obfitość taktyk walki opartych na technikach średniowiecznych.

mocne i widowiskowe ponadnaturalne zdolności. Duża bogactwo przedmiotów. Sporo rodzajów broni powiązanych z różnorodnymi stylami walki, sporo ukrytych obiektów i miejsc, możliwość swobodnego doboru ekwipunku i umiejętności rozmaitych klas.

Dodatkowa zawartość Edycji Limitowanej: Oficjalna ścieżka dźwiękowa Dodatek: Szyfr Mnicha pakiet Demonicznych Broni: sztylety Margyr, młot Thehk i miecz Ihir...