Capcom Monster hunter world ps4 promocja 2022

Cena79.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

W Monster Hunter: World gracze wcielają się w rolę tytułowych myśliwych, którzy przyjmują zadania na wyśledzenie i upolowanie zróżnicowanych, nierzadko ogromnych potworów zamieszkujących tętniący życiem ekosystem gry, pełnym drapieżników i...

ich ofiar. Bohaterowie będą mogli wykorzystać ulubioną broń z 14 różnych klas, a także szereg survivalowych narzędzi, dzięki którym będą mogli m.in. Przyciągać potwory do pułapek, a nawet napędzać przeciw sobie w zażartych pojedynkach.

W wydanym na platformie PC Windows Monster Hunter World warstwa fabularna nie odgrywa istotnie ważnej roli. Gracz wciela się w tytułowego łowcę potworów, którego zadaniem jest zbadanie nowo odkrytego kontynentu znanego jako „Nowy świat" i poznanie jego tajemnic oraz ubijanie coraz potężniejszych bestii w ramach realizacji kolejnych zleceń przyjmowanych w toku przygody.

Monster Hunter World oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, po którym możemy się poruszać jednocześnie na piechotę, jak i na grzbiecie okiełznanego wcześniej stwora. Przemierzanie zróżnicowanych terenów uatrakcyjniają zmieniające się pory doby oraz możliwość wspinaczki na niektóre komponenty otoczenia.

Filarem rozgrywki nie jest jednak eksploracja, a eliminacja zróżnicowanych bestii. Każdy adwersarz dysponuje indywidualnym zestawem konkretnych i słabych stron – zwycięstwo na placu boju zagwarantuje zatem uważna obserwacja zachowań oponenta oraz opracowanie adekwatnej taktyki działania z uwzględnieniem nie tylko jego słabości, ale także topografii terenu i roślinności porastającej pole bitwy.

dzięki temu kiedy zajdzie taka potrzeba, możemy na przykład schować się w gęstej i wysokiej trawie. Dodatkowo kraina pozostała zaprojektowana w taki sposób, by sprawiała wrażenie żywego ekosystemu, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby napuścić na siebie dwie kreatury i w ten sposób osłabić lub nawet unicestwić cel misji bez wychodzenia z bezpiecznej kryjówki.

Do zamówień przedpremierowych DLC: Zbroja "Origin Set" rozszerzająca obronę gracza i umiejętność ułatwiająca zbieranie przedmiotów ilość DLC ograniczona, o kolejności ich otrzymania decyduje kolejność składania zamówień....