Rabbids Party of Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5), KGP4RABBIPARTY promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Rabbids Party of Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5), KGP4RABBIPARTY oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rabbids Party of Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
159.00
RTV EURO AGD
Rabbids Party of Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
159.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

Kórliki powróciły z nową grą imprezową, która zapewni całej rodzinie frajdę jak nigdy dotąd!

Po nieplanowanej wizycie w pralce kórliki zostają przeniesione do mitologicznego świata, gdzie można siać chaos na milion sposobów. Dołącz do ich przezabawnej, wypełnionej rozróbą i barwnymi postaciami wyprawy powrotnej do domu! Zbierz ekipę i grajcie w 50 niesamowicie zabawnych minigier: przybierz śmieszną pozę, pokonaj przeciwników, wcinaj papryczki i pokaż, jak idealnie tańczysz, w tej najbardziej epickiej kórliczej imprezie.

Zagraj w niezliczone minigry od Madcap

W przezabawnej rozgrywce może uczestniczyć lokalnie do 4 graczy. Wybierz pomiędzy trybami 2na2 i „każdy na każdego"! Stwórz także własne playlisty ulubionych minigier i przygotuj się na wyśmienity imprezowy wieczór.

Wyrusz z Kórlikami na epicką wyprawę

Oprócz trybu imprezowego możesz wybrać się z Małpim Królem i jego grupą na wyprawę poprzez niesamowite lokacje. Poznaj cztery rozdziały legendarnej opowieści pełnej śmiesznych gier, zabawnych sytuacji i niezwykłych postaci.

tworzone dla całej rodziny

Gra Rabbids: Party of Legends jest zabawna zarówno dla oglądających, jak i dla graczy. Dzięki modyfikowanemu poziomowi trudności, a także instynktownemu sterowaniu każdy może dołączyć do akcji. W dodatku gracze na platformie Nintendo Switch mogą płynnie i precyzyjnie sterować ruchem, żeby poczuć, że są częścią imprezy!