Rayman legends ps4 marki Ubisoft promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Rayman legends ps4 marki Ubisoft oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Rayman Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
69.00
RTV EURO AGD
-1%
Rayman Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
69.00
OleOle!
PlayStation HITS Rayman Legends Gra playstation 4 UBISOFT
69.99
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek platformowa
Wersja językowa polska

Opis

Rayman, bohater cenionych platformówek, które zdobyły szereg nagród, powraca w zupełnie nowej przygodzie. Za grą stoi Michel Ancel, nagrodzony twórca Raymana, Beyond Good & Evil i Ravin Rabbids. Dodatkowo dzięki ulepszonemu silnikowi UbiArt gra ma jeszcze bardziej szczegółową grafikę i oświetlenie.

Rayman, Globox i Teensies przemierzają zaczarowany las, kiedy odkrywają enigmatyczny namiot pełen niesamowitych obrazów. Kiedy przyglądają się im bliżej odkrywają, iż opowiadają one historie mitycznych światów. W trakcie oglądania malunku ukazującego średniowiecze nagle zostają w niego wessani. Trafiają do nowego świata i ich przygoda się początkuje. Grupa musi przebiec i wywalczyć swoją drogą, uratować dzień i odkryć sekrety legendarnych obrazów.

Bitwy z bossami 3D: Bossowie mają wielką przewagę nad grupą Raymana... Dodatkowy rozmiar! Smoki i inne epickie stworzenia mogą atakować ze wszelkich stron, więc będziesz musiał wykazać się, aby ich pokonać.

nowe wyzwania: Połącz się ze swymi znajomymi za pośrednictwem zróżnicowanych wyzwań, które przetestują Twoje umiejętności i prędkość. Przejrzyj rankingi, żeby przekonać się, jak wypadasz na tle świata.

Rock & Rayman! Skacz i walcz do muzyki! Wyczucie rytmu przyda się podczas przechodzenia muzykalnych plansz. Przekonaj się, czego wymaga się od platformówkowego herosa.

udoskonalony silnik UbiArt: Silnik UbiArt został poszerzony o świeże funkcje i teraz obsługuje elementy rozgrywki w 3D, nowy model oświetlenia i nowy system renderowania, dzięki temu oprawa graficzna Raymana została wyniesiona na nowy poziom.

Nagrodzony zespół powraca! Legendarny zespół lubianych artystów, projektantów i muzyków powraca, by stworzyć świeże światy, postaci i nową ścieżkę dźwiękową