Remnant From the Ashes (PS4) promocja 2021

jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:KOCH_MEDIA
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa angielska

Opis

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka, w której musisz przetrwać w postapokaliptycznym świecie pełnym przerażających potworów. Jako jeden z niewielu ocalałych ludzi, wyruszysz samotnie albo w towarzystwie do dwóch innych graczy, i mierzysz się z hordami przeciwników i potężnymi bossami. Odzyskasz, odbudujesz i odbierzesz świat z powrotem!

cechy GRY

  • Ci, którzy przetrwali - pradawne zło z innego rozmiaru podporządkowało sobie świat. Ludzkość walczy o przetrwanie, dysponując technologią umożliwiającą podróż do alternatywnych rzeczywistości. To im pomoże rozwiązać zagadkę inwazji, zdobyć potrzebne zasoby i walczyć z najeźdźcą.
  • Inne światy - odwiedź dynamicznie generowane, zmieniające się z każdymi odwiedzinami: nowe mapy, nowi przeciwnicy, świeże możliwości i wydarzenia. Każdy z czterech zróżnicowanych światów jest pełen wrogów i wyzwań. Dopasuj się i eksploruj - albo zgiń!
  • Zbieranie, polepszanie, specjalizacja - pokonaj potężnych przeciwników w nieprzyjaznych okolicznościach i zdobądź punkty doświadczenia, przedmioty i ulepszenia do swojej broni, zbroi, a także umiejętności.
  • W kupie siła - Samotne podróże do innych rzeczywistości są ryzykowne i mogą się źle skończyć. Zabierz ze sobą przyjaciela albo dwóch! Współpraca jest niezbędna przy cięższych wyzwaniach i zdobywaniu najkorzystniejszych nagród.