Resident Evil 3 (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Resident Evil 3 (PS4) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
CAPCOM Resident Evil 3 Playstation 4
229.00
Neonet.pl
Resident Evil 3 Gra playstation 4 CENEGA
268.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Capcom
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

W Resident Evil 3, agentka Jill Valentine, należąca do specjalnej jednostki wojskowej S.T.A.R.S. I jedna z najistotniej rozpoznawalnych protagonistek w świecie gier wideo, ucieka z miasta opanowanego poprzez zombie i inne, przerażające kreatury.

Gra Resident Evil 3, wytwarzana za pomocą opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, wykorzystuje nowoczesne mechanizmy rozgrywki, żeby dostarczyć kompozycję akcji i konwencjonalnego survivalowego horroru w jak najlepszej oprawie graficznej.

Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3, dziejące się na kilka godzin przed koszmarnymi wydarzeniami z Resident Evil 2, rzucają świeże światło na sytuację, która dotknęła Raccoon City i jego mieszkańców.

Każda podjęta próba ucieczki jest przerywana poprzez następną rozpoznawalną osobowość franczyzy Resident Evil konkretnego mutanta Nemesis. To brutalne, lecz inteligentne monstrum, używa innowacyjnej i potężnej broni w celu natychmiastowej eliminacji któregokolwiek żyjącego członka oddziału S.T.A.R.S.

a Jill jest jego ostatnim celem. Właściwości gry Resident Evil 3: Powrót uznanej poprzez sympatyków części mocno wyczekiwany przez wielbicieli tytuł powraca w nowej odsłonie, 20 lat po premierze. Blisko, niezwykle blisko Kamera znad ramienia postaci, a także lepsze sterowanie w grze unowocześniają konwencjonalny horror z roku 1999, wciągając graczy, przemierzających ruiny miasta Raccoon, w krwawe starcia i przepełnione grozą sceny.

Inna strona Raccoon City Doświadcz z innej pespektywy tego niegdyś tętniącego życiem miasta, koszmarnie dotkniętego epidemią T-Virusa broni biologicznej stworzonej przez Europejski Oddział Umbrella Chemical Inc..

Wstrząsająca walka Jill o przetrwanie zaprowadzi ją do początków wybuchu epidemii, a wydarzenia nałożą się na te, przedstawione w stanowczo prawidłowo ocenianej grze Resident Evil 2, przed dramatycznym zakończeniem sagi Raccoon City.

Intensywna akcja w kompozycji z klasycznym survivalowym horrorem Wyjdź z życiem z mrożących krew w żyłach starć w ciągłej walce o przetrwanie. Eksploracja otoczenia wzbogacona będzie o łamigłówki, lubiane poprzez sympatyków serii.

Wyczuwalne napięcie Silnik RE formuje foto-realistyczne, apokaliptyczne otoczenie, gdzie groteskowe zombie, przerażające kreatury i uciążliwy prześladowca czyhają za każdym, mrocznym zakrętem. Opatentowany przez Capcom silnik został wykorzystany przy tworzeniu szanowanych gier: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.