SnowRunner PS4 (3512899122796) promocja 2023

Cena188.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Focus Home Interactive
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

przedsprzedaż Przy zamówieniu gry SnowRunner w przedsprzedaży, otrzymasz zawartość dodatkowa w postaci ciężarówki NAVISTAR 5000-MV. ZDOBĄDŹ NIEBEZPIECZNE TERYTORIUM Usiądź za kierownicą potężnych pojazdów, pokonując ekstremalnie otwarte środowiska dzięki najbardziej innowacyjnej symulacji terenu.

Prowadź 40 pojazdów marek takich jak Ford, Chevrolet i Freightliner, pozostawiając swój ślad na nieokiełznanym otwartym świecie. SANDBOX’owy otwarty świat Eksploruj ogromne otwarte światy i poczuj całkowitą swobodę jazdy w dziczy.

Odkryj świeże lokalizacje, dziesiątki misji, nieprzystępne kontrakty i zostaw swój ślad na tych nieokiełznanych ziemiach. ŚWIAT WYZWAń Wieź ciężkie towary i ekstremalne ładunki, pokonując błoto, ulewne deszcze, śnieg i zamarznięte jeziora, by zdobyć ogromne nagrody i odblokować bonusy.

TWOJA OSOBISTA FLOTA Rozbuduj i przystosuj swoją flotę pojazdów dzięki wielu ulepszeniom i akcesoriom, w tym zakupowi udoskonalonego wlotu powietrza, mocowaniu łańcuchów do opon, regulacji wysokości jazdy i wielu innych.

JAZDA RAZEM Jeźdź solo lub z maksymalnie czterema graczami we współpracy w trybie wieloosobowym i wzbogać swoje doświadczenie w SnowRunner o modyfikacje produkowane poprzez społeczność....