Star Trek Bridge Crew VR (PS4) promocja 2020

Cena157.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Gatunek VR

Opis

Star Trek Bridge Crew
Star Trek: Bridge Crew przenosi ciebie i twoich przyjaciół do serca statku kosmicznego, gdzie – jako oficerowie Federacji – będziecie wspólnie podejmować decyzje i inicjować działania, które zadecydują o losie okrętu i załogi. Star Trek: Bridge Crew to gra opracowana specjalnie z myślą o rzeczywistości wirtualnej, która zagwarantuje realistyczne zanurzenie się w uniwersum Star Trek. W Star Trek: Bridge Crew wraz z załogą zostajesz wysłany na czele nowej jednostki U.S.S. Aegis do realizacji szczególnie ważnej misji. Jej celem jest przeprowadzenie eksploracji niezbadanego dotychczas, wielkiego sektora nazywanego Rowem, w nadziei na znalezienie stosownego miejsca do zamieszkania dla zdziesiątkowanej populacji Wulkanów.

Miejsce to gromadzi nie tylko zapierające dech w piersiach i czekające na poznanie cuda natury,w dodatku dziwne anomalia i nieznane niebezpieczeństwa.

W regionie dynamiczne jest także Imperium Klingonów, które bez dwóch zdań będzie starało się pokrzyżować plany Federacji. Zadaniem twoim i twojej załogi będzie opracowanie map sektora, odkrycie planów Klingonów i zapewnienie pokojowej występowaniu Federacji w regionie.

GRA wytwarzanA OD PODSTAW DLA RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ
Star Trek: Bridge Crew zaprojektowana pozostała specjalnie dla rzeczywistości wirtualnej, dzięki temu może zaoferować wyjątkowe doświadczenie, płynące z zanurzenia się w środowisku gry. Dzięki śledzeniu ruchów ręki, pełnosylwetkowym awatarom i synchronizacji ruchu ust w czasie rzeczywistym, gracze mogą w pełni poznać tego, czym jest służba oficera na mostku statku kosmicznego Federacji.

WSPÓŁPRACA TO PODSTAWA

Podejmuj strategiczne decyzje i koordynuj działania z załogą w celu ukończenia misji. W grach co-op gracze mogą kreować czteroosobowe zespoły, składające się z osób pełniących funkcję: kapitana, nawigatora, taktyka, a także inżyniera. Każdy z nich jest niezbędny do zapewnienia powodzenia najróżniejszych misji i bezpieczeństwa załogi i statku.

wyjątkowY STATEK DO nieszablonowYCH MISJI

Obejmij dowodzenie na U.S.S. Aegis, pierwszym statku nowego rodzaju. Do twojej dyspozycji oddana została najnowsza technika znajdująca się na wyposażeniu Gwiezdnej Floty, dzięki której bezproblemowo zaplanujesz kurs żeglugi, zanalizujesz dane ze skanerów, włamiesz się do systemów tarcz ochronnych wrogów czy zaatakujesz wrażliwe podsystemy bezpieczeństwa przeciwników. Aegis jest odpowiedzią na wyzwania, z którymi zetkniesz się w trakcie pełnych niebezpieczeństw misji w Rowie. Wybrniesz z każdej sytuacji, jeśli jedynie opanujesz do perfekcji jego systemy - zarówno te korzystnie już znane, jak i wprowadzone eksperymentalnie.

Z PRZYJACIÓŁMI W GALAKTYCE
Star Trek: Bridge Crew oferuje pasjonującą i emocjonującą przygodę o niesłychanym dotychczas poziomie realizmu, którą przeżyjesz razem ze znajomymi. Do zwycięstwa potrzebować będziesz prawdziwych przyjaciół, gdyż umiejętności pojedynczego oficera nie wystarczą: komunikacja, zaufanie i bliska koordynacja to klucze do sukcesu.

GENERATOR MISJI
Oprócz pełnej dynamiki fabuły, Star Trek: Bridge Crew mieści także tryb "aktywnych misji", który na bieżąco kreuje zadania, gwarantujące niezliczone godziny przygód w rozgrywce jedno- i wieloosobowej.


wymagania sprzętowe

- Konsola PlayStation 4
- PlayStation VR
- PlayStation Camera (lub PlayStation Eye)
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus