The Last Of Us 2 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem The Last Of Us 2 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-79%
The Last of Us Part II Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
149.00
MediaMarkt.pl
The Last of Us Part II Edycja Specjalna Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
339.00
MediaMarkt.pl
The Last of Us Part II Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
697.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

Gra The Last of Us Part II w edycji specjalnej gromadzi: - SteelBook z całkowitą wersją gry, - Dynamiczny motyw PS4, - pakiet 6 awatarów, - 48 stron Mini Art Book od Dark House. Zmierz się z tragicznymi konsekwencjami działań Ellie – równocześnie fizycznymi, jak i emocjonalnymi.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson, Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych.

Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, żeby wywrzeć sprawiedliwą pomstę. Odławiając winnych jeden po drugim, musi zmierzyć się z niszczycielskimi skutkami swoich działań. Niełatwa, pełna emocji opowieść Doświadcz narastających, moralnych konfliktów spowodowanych poprzez nieustające dążenie Ellie do zemsty.

Błędne koło przemocy, które po sobie pozostawia, zmusi Cię do zastanowienia się nad tym, czym jest dobro, a czym zło, co jest optymalne, a co nie, kto jest bohaterem, a kto złoczyńcą. Błyskotliwy, lecz niebezpieczny świat Wyrusz w podróż wraz z Ellie, spomiędzy sielskich gór i lasów Jackson w porośnięte bujną roślinnością ruiny metropolitalnego Seattle.

Będziecie spotykać świeże grupy tych, którzy przeżyli, wędrować przez nieznane, zdradzieckie lokalizacje, oglądać przerażające formy zakażonych. Ożywione poprzez najnowszą wersję silnika Naughty Dog postacie i otoczenie są bardziej realistyczne i pełne szczegółów niżeli kiedykolwiek.

Pełna akcji, emocji i poczucia desperacji rozgrywka rodzaju survival świeże i ulepszone systemy rozgrywki pozwalają Ellie walczyć ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami podczas jej wędrówki poprzez wrogi świat.

Poczuj jej desperacką walkę dzięki ulepszonym funkcjom, takim jak intensywna walka wręcz, płynne ruchy czy dynamiczne skradanie się. Wielka gama broni, przedmiotów do wyprodukowania, umiejętności i aktualizacji pozwala scalić to, co potrafi Ellie, do Twojego stylu gry....