The Last of Us (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem The Last of Us (PS4) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-54%
NAUGHTY DOG THE LAST OF US (REMASTERED) PS4 Hits
79.00
Neonet.pl
-54%
The Last of Us Remastered - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
OleOle!
-54%
The Last of Us Remastered - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
RTV EURO AGD
PlayStation HITS The Last Of Us Remastered Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
79.90
MediaMarkt.pl
SONY Gra PS4 The Last of Us Remastered
169.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Przygodowa gra akcji w konwencji postapokaliptycznego survival horroru, wytworzona przez studio deweloperskie Naughty Dog (znane typowo z kolekcji Uncharted) przy wsparciu wydawniczym firmy Sony Computer Entertainment.

The Last of Us to interaktywny survival horror stanowiący połączenie dynamicznej gry akcji z delikatnymi elementami przygodowymi. Tytuł ten wyszedł spod ręki studia Naughty Dog, czyli ojców takich kolekcji jak Uncharted, Jak & Daxter i Crash Bandicoot. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, 20 lat po tym jak zagadkowa zaraza zdziesiątkowała naszą cywilizację. Opuszczone miasta objęły we władanie rośliny i zmutowane ofiary, a ocalali ludzie walczą ze sobą o jedzenie i broń. Fabuła obraca się wokół dwójki bohaterów – mającego ponad 40 lat przemytnika broni i narkotyków imieniem Joel, a także nastoletniej sieroty Ellie - i koncentruje się na ich próbach przeżycia w tej przerażającej rzeczywistości. Podczas większości etapów wcielamy się w postać Joela, natomiast jego towarzyszka kierowana jest poprzez sztuczną inteligencję. Ellie wspomaga nas w walce, jak też sygnalizuje o nadciągającym niebezpieczeństwie, czy choćby sugeruje niekiedy ścieżkę, którą powinniśmy podążyć.

W świecie gry przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma przeciwnikami, zarówno zwykłymi ludźmi, jak i ofiarami infekcji oparami zabójczych grzybów. Do naszej dyspozycji oddano możliwość korzystania z broni palnej, dzięki której można zabić oponenta choćby jednym celnym strzałem. Oprócz tego za oręż służą również takie elementy otoczenia, jak cegły czy drewniane nogi od stołu. Poza walką, w produkowaniu natkniemy się jeszcze na części przygodowe i zręcznościowe wykorzystujące zdolności obojga bohaterów. W grze znalazł się także uproszczony system rzemiosła, umożliwiający tworzenie przydatnych przedmiotów ze znalezionych w trakcie gry materiałów. The Last of Us progresywny system sztucznej inteligencji nazwany poprzez twórców balansem sił. Sprawia on, iż wrogowie dynamicznie reagują na stale zmieniającą się sytuację w czasie walki, chowając się za przeszkodami czy w mądry sposób wykorzystując przewagę liczebną nad graczem. Zdają sobie również sprawę ze śmiercionośnej siły broni palnej i dlatego stają się ostrożniejsi, gdy pokażemy, że dysponujemy pistoletem albo karabinem. Poza kampanią dla pojedynczego gracza autorzy przygotowali w dodatku rozbudowany tryb wieloosobowy. Dostępne są w nim dwa typy rozgrywki: „Walka o zapasy", a także „Ocaleni". To co je odróżnia, to liczba żyć przystępnych w każdej rundzie. Podczas „Walki o zapasy" możemy zginąć kilkukrotnie, natomiast w „Ocalonych" gramy tylko do pierwszej śmierci. Interesujące urozmaicenie stanowi dodatkowo możliwość korzystania z systemu rzemiosła znanego z trybu dla pojedynczego gracza. Gra została wyprodukowana na podrasowanym silniku znanym z Uncharted 3. Dzięki czemu możemy radować oczy grafiką na najwyższym poziomie, bogatą w szczegóły i niezwykle płynnymi, realistycznymi animacjami postaci.