The Sims 4 (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem The Sims 4 (PS4) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 128.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
The Sims 4 Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
128.00
MediaMarkt.pl
The Sims 4 PS4 / PS5
139.00
RTV EURO AGD
The Sims 4 PS4 / PS5
139.00
OleOle!
The Sims 4 Psy i koty Zestaw specjalny Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
168.00
MediaMarkt.pl
Zestaw The Sims 4 + Star Wars Wyprawa Na Batuu PS4 / PS5
179.00
RTV EURO AGD
Zestaw The Sims 4 + Star Wars Wyprawa Na Batuu PS4 / PS5
179.00
OleOle!
The Sims 4 + Dodatek The Sims 4: Star Wars Wyprawa na Batuu Gra playstation 4 ELECTRONIC ARTS
179.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 12+
Gatunek symulacja
Wersja językowa polska

Opis

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


The Sims 4 to kolejna część serii popularnych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Podobnie jak w sytuacji poprzednich odsłon cyklu za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis. Pierwsze The Sims ukazało się jeszcze w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity, a także innych pokrewnych mu gier z Sim w tytule, które święciły swoje największe sukcesy w latach 90. The Sims błyskawicznie przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu dewelopera, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki żywotności i popularności gry, od lat systematycznie ukazują się jej kolejne części oraz dziesiątki mniejszych i większych dodatków.

Czwarta część The Sims, podobnie jak poprzedniczki, unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki stawiając na powolną ewolucję sprawdzonych rozwiązań. Podczas gry nadal opiekujemy się więc rodziną wirtualnych simsów dbając o ich wszystkie potrzeby, jednocześnie duchowe jak i materialne oraz zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.

początkując zabawę ponownie tworzymy swoich simów, tym razem jednak mamy do wyboru znacznie więcej modyfikatorów i opcji niż w trzeciej części procesu. Wizualny edytor pozwala nam znaczniej precyzyjniej określić wygląd postaci. Kompleksowo wpływamy na parametry takie jak sylwetka, wzrost, waga, kształt twarzy itd. Ogromne widocznie ma w dodatku charakter. Gracze wybierają jeden z kilku typów osobowości i długoterminowe cele bohatera oraz poziom jego determinacji w ich osiąganiu. Posiadają one wpływ na późniejsze zachowanie sima i są elementem poprawionego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Simy zachowują się dzięki niemu naturalniej i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na zaistniałe wokół nich sytuacje. Nowinką są ponadto emocje odczuwane przez wirtualnych bohaterów. Wpływa na nie tylko poziom aktualnie zaspokojonych potrzeb czy społeczne interakcje, lecz także użytkowane sprzęty domowe czy noszone ubrania.

Od zawsze ważną częścią gry był edytor zezwalający nam produkować wymarzone rezydencje i domy. W The Simis 4 znowu wybierzemy jedną z kilku mocno różniących się od siebie okolic, w których zbudujemy cztery kąty. Interfejs konstruktora pozostał poprawiony i ulepszony, dzięki czemu jest bardziej intuicyjny i przyjemniejszy w użyciu. Co ważne, dzięki opcjom społecznościowym możemy teraz dzielić się wyprodukowanymi przez nas domami z innymi graczami, a także komentować i oceniać ich dzieła. Nowym aspektem są jeszcze misje, a także osiągnięcia, za których wykonanie jesteśmy nagradzani meblami czy strojami.

Oprawa produkcji może zawieść wiernych zwolenników serii, którzy oczekiwali zasadniczej poprawy jakości modeli postaci i otoczenia czy wprowadzenia nowych efektów graficznych. The Sims 4 nie różni się znacząco pod tym względem od trzeciej części procesu.