Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4) promocja 2020

Cena109.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja językowa polska

Opis

zakup w przedsprzedaży Zamów grę GHOST RECON BREAKPOINT w przedsprzedaży i zyskaj bonusy w postaci dostępu do beta testów gry, oraz kompletu Sentinel Corp. Edycja auroa dokonaj zakupu jedną z dwóch wersji rozszerzonych – Auroa lub Ultimate i wejdź do gry z niepowtarzalną zawartością.

Edycja Auroa posiada kopie gry, zestaw bonusowy Sacred Land. Akcja Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, olśniewającym graficznie otwartym świecie, w którą zagrasz solo albo w czteroosobowym trybie współpracy.

Będzie ciężko Mimo ran, braku wsparcia i depczących Ci po piętach wrogów musisz przetrwać na archipelagu Auroa. Zawiąż potrzebne sojusze i zdecyduj, jak pokonasz swych najpotężniejszych przeciwników: Wilki.

Należysz do elity, nie zawal Wciel się w Ducha, członka luksusowej jednostki specjalnej USA, który znalazł się poza liniami wroga. Walcz o przetrwanie: kumulujące się obrażenia i zmęczenie to świeże wyzwania z jakimi przyjdzie Ci się mierzyć.

Ciesz się ogromną kampanią w zróżnicowanym, wrogim i enigmatycznym otwartym świecie. Wyraź siebie Stwórz własną postać, wybierając spomiędzy tysięcy opcji personalizacyjnych dla swego sprzętu i broni. Eksperymentuj z zupełnie nowym systemem klas zapewniającym Ci pełną swobodę rozgrywki....