Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra playstation 4 UBISOFT (3307216144670) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra playstation 4 UBISOFT (3307216144670) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Edycja Limitowana Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
109.00
OleOle!
Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Edycja Limitowana Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
109.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa polska

Opis

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction to taktyczna gra akcji, prezentowana w widoku z pierwszej osoby, asygnowana dla od jednego do trzech graczy. Zadaniem uczestników jest zebrać elitarną drużynę operatorów Rainbow Six, aby dokonywać najazdów w nieprzewidywalne strefy zagrożenia, w których żyją, rozwijają się i zabijają przybyszy tajemnicze Archaiki. Wiedza, współpraca i adekwatna taktyka to najkorzystniejsza broń w tym starciu.

OPIS EDYCJI DELUXE

W Edycji Deluxe znajdują się:

GRA:

- Egzemplarz gry Rainbow Six Extraction

ZAWARTOŚĆ CYFROWA*

- pakiet UDERZENIOWY REACT gromadzi uniwersalny uniform, osprzęt głowy i malowanie broni Spektrum, ozdobę Zacisk, 6 doładowań PD na wydarzenia po premierze gry i 10% zniżkę do sklepu przystępnego z poziomu gry.

- zestaw DELUXE gromadzi:

pakiet Obscura, a w nim uniwersalne malowania broni Czarna głowa i Błękitny start wraz z ozdobami Ocenzurowano i Anagram.

komplet Toksyczny Dotyk zawierający uniform i osprzęt głowy Toksyczny dotyk wyłącznie dla Alibi, uniwersalne malowania broni Toksyczny dotyk i Odbiorca wraz z ozdobami Globus i Anioł Stróż.


*Ostateczna wersja zawartości i daty jej udostępnienia mogą ulec zmianie. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne w dniu premiery. Zawartość może być dostępna osobno w zakupie i/albo jako upominek/-y według wyłącznego uznania Ubisoft i w dowolnym momencie. Wymagania systemowe w ustaleniach. Przejrzyj kryteria systemowe i szczegóły/ograniczenia produktu przed zakupem lub po wydaniu gry, przed realizacją zamówienia dokonanego w przedsprzedaży.

POPROWADŹ DO WALKI elitarnYCH OPERATORÓW RAINBOW SIX W TRYBIE POJEDYNCZYM albo WSPÓŁPRACY

Do wyboru masz 18 operatorów Rainbow Six, którzy mają największe szanse przeżycia najazdów. Każdy operator dysponuje specjalnym zestawem broni, gadżetów i umiejętności, które zna i się w nich doskonali. Po ukończeniu każdej misji operator awansuje, co przekłada się na udoskonalenie jego statystyk i dostęp do nowego wyposażenia i atutów bojowych.

W NIEPRZEWIDYWALNYCH STREFACH ZAGROŻENIA STAWKĄ JEST ŻYCIE lub ŚMIERĆ

Walka będzie toczona na 12 nieszablonowych mapach, demonstrujących cztery regiony Stanów Zjednoczonych, w których generowane są proceduralnie wyzwania, wrogowie i skażenia, a trudność cały czas wzrasta wraz z nieprzerwanie rosnącym zagrożeniem. Im bardziej się zagłębisz w teren, wędrując od śluzy do śluzy, tym lepsze nagrody zdobędziesz, lecz też tym większe zagrożenie czekać będzie na twój oddział. Operatorzy graczy, którzy nie dotrą do punktu ewakuacji, uznani zostaną za zaginionych w akcji i przez pewien czas nie będą dostępni w przyszłych misjach. Jedynym sposobem na to, aby odzyskać zaginionego operatora, jest organizacja wyprawy ratunkowej na jednej z podmap, zanim pasożyty go dopadną.

WALCZ Z ZABÓJCZYM I EWOLUUJĄCYM ZAGROŻENIEM

Pasożyt zwany Chimerą, a także jego rozwijające się Archaiki są wysoce zabójczymi i rozumnymi organizmami. Mierzyć się musisz z 10 rodzajami pasożytów, od przebiegłego Nabijacza po nieuchwytnego Dręczyciela i przyzywającego innych wrogów Apexa. Przetrwaj rozrost, strumień samoświadomej tkanki pasożytniczej, która rozprzestrzenia się w strefie zagrożenia, zmieniając otaczający was ekosystem w taki sposób, aby dawał coraz większą przewagę Archaikom.

WSPÓLNE KORZYŚCI

Gra od początku obsługiwać będzie rozgrywkę i zapisy wspólne dla przeróżnych platform. Zagraj w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, by odblokować całą listę 18 operatorów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, a gracze otrzymają wytworne zestawy kosmetyczne Zjednoczony Front w obu grach.*

* Wymaga grania w obie gry na tym samym koncie Ubisoft. Oferta ograniczona czasowo, może ulec zmianie. Nie można wymienić na gotówkę. Obowiązują warunki i ograniczenia. Odwiedź FAQ:https://ubi.li/Cross-ownership" rel="nofollow" target="_blank">https://ubi.li/Cross-ownership, żeby uzyskać szczegółowe informacje.

BUDDY PASS

Każda kopia gry pozwala zaprosić 2 znajomych Ubisoft do dołączenia do sesji online i gry w drużynie poprzez okres 14 dni. Oferta i terminy mogą ulec zmianie. Obowiązują ograniczenia, w tym ograniczenia przystępności, techniczne i treści. Funkcje Buddy Pass mogą się różnić. Nieważne tam, gdzie jest to zabronione. Więcej informacji tutaj: https://ubi.li/BuddyPass " rel="nofollow" target="_blank"> https://ubi.li/BuddyPass

OFERTA W PRZEDSPRZEDAŻY

Aby zyskać komplet Orbitalne zanikanie, zamów grę w przedsprzedaży. Zestaw zawiera uniform Orion przeznaczony wyłącznie dla Finki i Liona, uniwersalne malowanie broni Odparowanie, a także ozdobę Lądownik.