Tom Clancy's The Division 2 (PS4) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Tom Clancy's The Division 2 (PS4) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-74%
UBISOFT The Division 2 Playstation 4
109.99
Neonet.pl
Tom Clancy's The Division 2 Gra PS4 DARMOWY TRANSPORT
137.37
ELECTRO.pl
Gra PS4 Tom Clancy's The Division 2
139.00
MediaMarkt.pl
Tom Clancy's The Division 2 PS4
149.00
OleOle!
Tom Clancy's The Division 2 PS4
149.00
RTV EURO AGD
Gra PS4 Tom Clancy's The Division 2 Edycja Gold
159.00
MediaMarkt.pl
Gra PS4 Tom Clancy's The Division 2 Edycja Kolekcjonerska Dark Zone
419.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja językowa polska

Opis

Edycja Dark Zone gromadzi:

  • Gra Tom Clancy's The Division® 2.
  • 30-cm figurka Heather Ward, wyspecjalizowanej agentki z Tom Clancy's The Division® 2, produkcji Ubicollectibles©.
  • Mapa miasta Waszyngton, z mnóstwem danych i sekretnych lokacji, pozostawiona poprzez innego agenta Division.
  • Książka z litografiami: dobór odłączanych litografii, w tym dwadzieścia najlepszych grafik z gry.
  • Wybrane utworzy ze ścieżki dźwiękowej z gry: dobór najlepszych utworów z gry, na jednym dysku.
  • Specjalny zestaw Tajnej Służby: nie daj się złapać, działaj po cichu i zbieraj dane, żeby pokonać wrogów Waszyngtonu, w swoim stroju secret service, ze skórką na broń M4A1 oraz rzadką emotką.
  • pakiet Capitol Defender Pack: chroń obywateli Waszyngtonu, używając specjalnego wyposażenia, między innymi stroju Hazmat 2.0, a także legendarnej broni SPAS-12 „Lullaby", zawierającej własny schemat po zakończeniu gry.

Dla The Division stawka jest wyższa aniżeli kiedykolwiek. Nawet najlepiej strzeżone miasto na świecie - Waszyngton - jest zagrożone, pozostawiając cały naród na krawędzi zagłady. Jeśli Waszyngton zostanie stracony, upadnie cały naród. Jako agent Division, który od siedmiu miesięcy działa w terenie, wraz ze swoim oddziałem jesteś ostatnią nadzieją na powstrzymanie upadku społeczeństwa po wybuchu pandemii.


przedstawiamy Tom Clancy`s The Division 2, strzelankę akcji RPG w otwartym świecie, produkowaną poprzez Ubisoft Massive, a także te same zespoły, które stworzyły „Tom Clancy`s The Division". Akcja gry toczyć się będzie w zrujnowanym Waszyngtonie, gdzie nowe, bogate otoczenie zjednoczy w sobie zróżnicowane, spektakularne i ikoniczne miejsca, w których gracz będzie mógł podziwiać realizm, z którego znana jest kolekcja. Do tego budowa świata, bogate systemy RPG i nad wyraz szybka akcja, jakiej jeszcze nigdy nie było. Graj solo lub współpracując w ramach oddziału maksymalnie czterech graczy, żeby zaliczyć mnóstwo aktywności - od głównej kampanii poprzez starcia rywalizacji gracz kontra gracz aż po Dark Zone - gdzie wszystko może się wydarzyć.


WASZYNGTON PO TRANSFORMACJI

Po ataku wirusa, burze, powodzie i chaos radykalnie przekształciły miasto Waszyngton. Odkryj tętniący życiem świat pełen najróżniejszych miejsc, od zalanych terenów miejskich po obszary historyczne i standardowe budynki, w trakcie jednego z najgorętszych okresów letnich w historii. Ulice zostały przejęte przez wrogie frakcje, z których każda ma swoje cele i z których każda chce przejąć kontrolę nad Dystryktem Kolumbia. Dzisiaj to wy musicie wyzwolić miasto i bronić to, co pozostało ze społeczeństwa.

najkorzystniejszA W swej KLASIE ROZGRYWKA PO ZAKOŃCZENIU KAMPANII

Tom Clancy`s The Division 2 zostało tworzone od początku z myślą o rozgrywce po zakończeniu kampanii, dzięki czemu gracze zawsze będą mieli dostęp do świeżych, wyjątkowych i najróżniejszych aktywności, na długo po tym, gdy ukończą już główną kampanię. System rozgrywki po zakończeniu kampanii w Tom Clancy`s The Division 2 wprowadzi zupełnie świeże wyzwania i systemy postępów, specyficzne zwroty akcji i nieoczekiwanki oraz - po raz pierwszy w historii - szturmy. Gracze zyskają dostęp do mnóstwa zawartości popremierowej, w tym pełnego roku gratisowych dodatkowych misji fabularnych, dodatkowych map, a także trybów rozgrywki.

lepszE POSTĘPY GRACZA I świeże SPECJALIZACJE

Po zaliczeniu głównej kampanii, zyskaj dostęp do nowych specjalizacji, takich jak saper, snajper i mistrz survivalu. Każda specjalizacja otwiera zupełnie nowy system postępów z nowymi umiejętnościami, modami i specyficznymi talentami do zdobycia, by zmaksymalizować sprawność agenta w wybranej roli.

DYNAMICZNY ŻYJĄCY ŚWIAT

Cywile i wrogie frakcje poprzez cały czas walczą o przetrwanie i takie artykuły pierwszej zapotrzebowania jak jedzenie, lekarstwa i amunicja. Podczas gdy frakcje walczą z sobą w zrujnowanym Dystrykcie Kolumbia, stawką jest kontrola nad zasobami i miejscami, a ostatecznie - przetrwanie. Sprzeczne zapotrzebowania i motywacje będą się ze sobą zderzać, powodując przeróżnego rodzaju starcia pomiędzy wrogimi i przyjaznymi frakcjami, cywilami i wreszcie twoim oddziałem. Patrz na ten dynamiczny, tętniący życiem świat, pełen nieprzewidzianek, oczami agenta.

ZJEDNOCZ CYWILÓW

Cywile zebrali się w osadach, aby odbudować społeczeństwo, lecz ich życie jest zagrożone. Współpracuj z nimi, zapewnij im bezpieczeństwo i zyskaj ich pomoc, a dostarczą ci zaopatrzenie i będą z tobą współpracować przy rozbudowie sztabu, nadając głębsze znaczenie otaczającemu cię światu i ludziom.

JESZCZE LEPSZA ZABAWA W DARK ZONE

Dark Zone to nieokiełznany obszar mapy z najlepszymi łupami w grze. Dark Zone to także najistotniej niebezpieczny obszar w grze, gdzie strach, zdrada i napięcie osiągają najwyższy poziom - tu każdy agent może się zwrócić przeciwko tobie i skraść ciężko zarobione łupy. W Tom Clancy`s The Division 2 strefa ta została zaprojektowana tak, by dostarczyć uczciwych i ekscytujących wrażeń dla wszelkich graczy, niezależnie od ich poziomu postępów.