Tom Clancy's The Division (PS4) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tom Clancy's The Division (PS4) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Gra PS4 Tom Clancy's The Division
109.00
MediaMarkt.pl
Rainbow Six Siege + The Division Zestaw gier PS4 DARMOWY TRANSPORT
159.00
ELECTRO.pl
Gra PS4 Double Pack: Tom Clancy's The Division + Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
169.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Żyjemy w złożonym świecie. Im bardziej staje się innowacyjny. Tym bardziej jest podatny na ataki. Zbudowaliśmy domek z kart – usuń jedną. A wszystko się rozsypie.

Czarny piątek – straszliwa epidemia przetacza się przez Nowy Jork i kolejne media zostają wyłączone. Po kilku dniach bez jedzenia i wody. Społeczeństwo pogrąża się w chaosie. Aktywowana zostaje autonomiczna jednostka agentów taktycznych zwana The Division. Choć pozornie żyją wśród nas zwykłym. Powszednim życiem. Tak naprawdę ci agenci są wyszkolenoi do niezależnego działania w aby ocalić społeczeństwo.

Gdy społeczeństwo upada. My powstajemy.

cechy gry:
ODZYSKAJ NOWY JORK
Witamy w grze nowej generacji. Której akcja toczy się w ciągłym i intensywnym otwartym świecie. Zbudowanym od podstaw z myślą o trybie współpracy. Tutaj eksploracja i rozwój postaci są absolutnie konieczne. Skorzystaj z pomocy innych agentów The Division. Wykonaj swoją misję. Przywróć porządek. Znajdź źródło wirusa i odzyskaj Nowy Jork.

ŻYJĄCY. ODDYCHAJĄCY ŚWIAT Wejdź do świata. W którym pora dnia i warunki pogodowe wpływają na rozgrywkę. Wykorzystaj otoczenie. Aby zyskać strategiczną przewagę. Wykorzystuj składnik zaskoczenia i zdominuj pole bitwy. Używaj swojej maski przeciwgazowej.chronić się przed wirusem i udoskonalaj ją. By przejść do najbardziej skażonych obszarów.

MIEJSKA DŻUNGLA Nowy Jork pozostał przejęty przez wrogie grupy. Chcące skorzystać na kryzysie. Uważaj na zbirów. Którzy grasują w grupach i żerują na słabszych. Walcz z Czyścicielami w kombinezonach biochemicznych z miotaczami płomieni. Którzy zamierzają oczyścić Nowy Jork z wirusa. Paląc wszystko i wszelkich. Zmierz się z Rikersami. Gangiem skazańców. Którzy uciekli z więzienia na Rikers Island kiedy rozpętał się chaos. A którzy plądrują miasto i chcą przejąć nad nim kontrolę.

WYPOSAŻ I SPERSONALIZUJ swego AGENTA Jako członek The Division. Możesz skorzystać z najnowszych technologii. Sieciowych i prototypowych. Spersonalizuj swoją postać i jej plecak. Żeby jak najdłużej przetrwać w ogarniętym chaosem Nowym Jorku. Poprzez cały czas komunikuj się z innymi agentami przez smartwatch. Przeszukuj ciała poległych wrogów. Modyfikuj i rozwijaj broń. Wyposażenie i umiejętności.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE Wybierz i udoskonalaj swoje umiejętności, a także przystosuj je do umiejętności towarzyszy.znacząco zwiększyć szanse na zwycięstwo. Zmieniaj umiejętności. W zależności od wybranego stylu gry. Mina poszukująca odnajduje wroga i eksploduje. Wieżyczka jest wysokooktanowym i skutecznym sposobem na dywersję. A impuls pozwala ci precyzyjnie zbadać otoczenie. Użyj technologii ECHO. Narzędzia zbierania informacji. Które renderuje chwile zatrzymane w czasie i pozwala ci zdobyć użyteczne informacje na temat otoczenia. A tym samym odnaleźć ukryty sprzęt albo odkryć prawdę. Stojącą za epidemią.

PŁYNNA ROZGRYWKA DLA WIELU OSÓB W STREFIE MROKU Przejdź do Strefy Mroku. Obszaru na Manhattanie otoczonego kwarantanną. Na którym w czasie ewakuacji wojsko pozostawiło po sobie najcenniejszy sprzęt. To także najistotniej niebezpieczna strefa w grze. W której strach. Zdrada i napięcie sięgają zenitu. Współpracuj z innymi graczami.zlikwidować wrogów i odzyskaj legendarne wyposażenie przy pomocy śmigłowca. Możesz współpracować z innymi agentami albo zaatakować i przejąć ich znaleziska – wybór należy do ciebie.

SILNIK SNOWDROP Oparte o silnik Snowdrop. Stworzony od początku na platformy następnej generacji. Tom Clancy's The Division™ ustala świeże standardy realizmu i renderingu otwartego świata dla gier wideo. Poznaj ogarnięty chaosem i zdewastowany Nowy Jork. Jakiego jeszcze nie było.