Uncharted Zaginione Dziedzictwo (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Uncharted Zaginione Dziedzictwo (PS4) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
NAUGHTY DOG Uncharted Zaginione Dziedzictwo Playstation Hits PS4
79.00
Neonet.pl
-1%
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
RTV EURO AGD
-1%
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - PlayStation Hits PS4 / PS5
79.00
OleOle!
HITS Uncharted: Zaginione Dziedzictwo Gra playstation 4 SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
79.80
MediaMarkt.pl
SONY Uncharted: Zaginione Dziedzictwo
79.99
Neonet.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 16+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Niesamowita samodzielna przygoda sławne studio, które stworzyło The Last of Us, a także Uncharted 4: Kres Złodzieja, prezentuje nową podróż, pełną niesamowitej akcji i przerażających niebezpieczeństw. By odzyskać starożytny indyjski artefakt i uchronić go przed wpadnięciem w ręce bezwzględnego handlarza bronią, Chloe Frazer musi poprosić o pomoc znaną najemniczkę Nadine Ross – znaną z Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Razem wyruszą w głąb gór Indii, nauczą się współpracować, żeby odkryć tajemnicę artefaktu, pokonają wielu wrogów i zapobiegną pogrążeniu się regionu w chaosie.. Chloe Frazer Debiut – Uncharted 2: Pośród złodziei Ostatnia rola – Uncharted 3: Oszustwo Drake'a Chloe, jedna z najpopularniejszych postaci w serii, to niestrudzona łowczyni skarbów, która pod względem sprytu, wiedzy archeologicznej i zaradności dorównuje Nathanowi Drake’owi.

Oprócz tego wyśmienicie radzi sobie w bójkach i za kółkiem. Chloe jest osobą niezwykle inteligentną i impulsywną, która lubi improwizować. Jej metody, choć niejednokrotnie nie do końca moralne, za każdym razem przynoszą rezultaty, co czyni ją istotnie atrakcyjną dla potencjalnych pracodawców.

Oczywiście choćby ona ma swoje granice – jeśli sytuacja zacznie się wymykać spod kontroli, nie będzie miała skrupułów, żeby porzucić zlecone zadanie. Nadine Ross Debiut – Uncharted 2: Pośród złodziei Debiut /ostatnia rola – Uncharted 4: Kres złodzieja Nadine pamiętamy jako siejącą postrach przywódczynię Shoreline, południowoafrykańskiej organizacji paramilitarnej najętej przez Rafe’a Adlera, głównego antagonistę czwartej części Uncharted.

Gdy Shoreline się rozpadło, Nadine pozostała wolnym strzelcem. Dała się poznać jako osoba opanowana, która do swoich zleceń i potyczek podchodzi na zimno. Lubi być o krok przed swymi rywalami i za każdym razem wywiązuje się z powierzonych zadań