Vampire The Masquerade Bloodlines 2 (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Vampire The Masquerade Bloodlines 2 (PS4) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 - Edycja First Blood PS4 / PS5
229.00
OleOle!
Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 - Edycja Unsanctioned PS4 / PS5
259.00
OleOle!

Parametry

Producent:Paradox Interactive
Kategoria:Gry PlayStation4
Wersja językowa angielska

Opis

Jakim potworem się okażesz?

Wkrocz do Świata Mroku i zyskaj wysoką pozycję w wampirycznej społeczności. Odkryj Seattle: miasto pełne intrygujących i groźnych postaci oraz frakcji. W tej kontynuacji kultowego klasyka twoje wybory, intrygi i spiski zmienią równowagę sił.


Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2: Unsanctioned Edition zawiera:

  • podstawową grę Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2
  • DLC Bloodlines™ 2: First Blood Pre-Order Pack
  • DLC Bloodlines™ 2: Unsanctioned Blood Pack
  • wyjątkowy Steelbook z tematyką nawiązującym do gry

właściwości GRY:

  • Jakim potworem się okażesz? - Zostań wcieleniem brutalnej i bezlitosnej przemocy albo oczaruj wszystkich pełnym kultury obyciem. Roztaczaj urok, snuj intrygi, siej przerażenie i z żelazną konsekwencją pnij się w górę krwiopijczej hierarchii.
  • Rusz w głąb mrocznego serca miasta - W Seattle od za każdym razem rządziły wampiry. Poluj na swoje cele w wiernie odtworzonych miejskich lokalizacjach w Świecie Mroku.
  • Zawieraj trudne sojusze - Wesprzyj jedną z frakcji wampirów walczących o rynek krwi w Seattle. Wszystkie postaci kierują się ukrytymi motywami, więc ostrożnie dobieraj sprzymierzeńców.
  • Odkryj niesamowitą historię - Wejdź do wampirycznego Świata Mroku tworzonego przez autora pierwszej gry Bloodlines i zrealizuj swoje krwiopijcze fantazje w mieście pełnym zagadkowych postaci reagujących na twoje decyzje.