Warhammer Chaosbane (PS4) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Warhammer Chaosbane (PS4) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 157.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Warhammer: Chaosbane Gra playstation 4 CDP.PL
157.00
MediaMarkt.pl
Warhammer Chaosbane PS4 / PS5
159.00
OleOle!
Warhammer Chaosbane PS4 / PS5
159.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:BigBen Interactive
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja językowa polska

Opis

Uniwersum Warhammera powraca w nowym Action - RPG. W świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym poprzez magię jesteś ostatnią nadzieją Imperium Ludzi w walce z hordami Chaosu. Graj solo albo z czterema graczami online i lokalnie w trybie współpracy, wybierz bohatera spośród czterech klas postaci o oryginalnych i uzupełniających się zdolnościach i przygotuj się na błyskotliwe walki z wykorzystaniem najpotężniejszych artefaktów Starego Świata.

PIERWSZA GRA typu „HACK AND SLASH" osadzona w świecie Warhammer Fantasy i zawierająca zupełnie nową opowieść autorstwa Mike'a Lee (autora Czarnej Biblioteki) i ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Chance'a Thomasa.

ZACIEKŁE WALKI: Walcz z hordami potworów w kanałach Nuln po zniszczone ulice Praag i korzystaj z ponad 180 zdolności. Żeby wydostać się z najtrudniejszych sytuacji, aktywuj konkretną Żądzę Krwi. 4 KLASY POSTACI, z których każda ma oryginalne zdolności i możliwości modyfikacji: Żołnierz Imperium może wytrzymać solidne obrażenia, Krasnolud specjalizuje się w walce wręcz, Elf Wysokiego Rodu zadaje obrażenia z dystansu za pomocą magii, a Leśna Elfka zastawia zabójcze pułapki i jak nikt inny posługuje się łukiem!

OGROMNY BESTIARIUSZ zawierający ponad 70 potworów powiązanych z Bogami Chaosu, a także specyficznych bossów. Walcz ze sługami Nurgle'a, pomiotem Khorne'a i mnóstwem innych plugawych stworów! OPTYMALIZACJA ROZGRYWKI POD KĄTEM WSPÓŁPRACY: Gra umożliwia rozgrywkę solową albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym i online, a mechanizm kompletowania się klas oraz interfejs zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem trybu współpracy.

Łącz przeróżne umiejętności i moce,wytwarzać jeszcze bardziej niszczycielskie efekty. WYSOKA REGRYWALNOŚĆ: Tryb fabularny, tryb walki z bossami, niezliczone lochy oraz regularne aktualizacje gwarantują rozbudowaną i urozmaiconą rozgrywkę.

Dzięki 10 poziomom trudności możesz znaleźć wyzwania dobrane do swojego poziomu umiejętności....