Ubisoft Assassin's creed mirage gra na ps5 (3307216258278) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ubisoft Assassin's creed mirage gra na ps5 (3307216258278) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 128.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Assassin’s Creed Mirage Gra na PS5
128.98
RTV EURO AGD
-36%
Assassin’s Creed Mirage Gra na PS5
128.98
OleOle!
UbiSoft Gra PlayStation 5 Assassins Creed Mirage
203.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation5

Opis

Assassin's Creed Mirage na konsole PlayStation 5 Przedsprzedaż. Premiera w 2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Poznaj historię Basima, sprytnego złodziejaszka doznającego koszmarnych wizji i poszukującego odpowiedzi i sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z dziewiątego wieku. Zagadkowa pradawna organizacja znana jako Ukryci pomoże mu stać się zabójcą nadzwyczajnym i odmienić swój los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

OPIS komponentów:

- Odkryj opatrzoną perfekcyjną fabułą przygodową grę akcji prezentującą transformację buńczucznego młodego pana w mistrza asasynów.

- Udaj się do Alamut, legendarnego domu asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w tworzeniu stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.

- Poznaj świeże wydanie kultowej rozgrywki, która zdefiniowała linię na 15 lat, i za pomocą ruchów parkour przemieszczaj się swobodnie po mieście i pozbywaj się celów po cichu, korzystając z bardziej niżeli kiedykolwiek wcześniej realistycznych skrytobójstw.

- Zwiedzaj stanowczo tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj tajemnice jego czterech unikalnych dzielnic z czasów bagdadzkiego złotego wieku.

BONUS PRZEDSPRZEDAŻOWY:

Zamów w przedsprzedaży,dostać uzupełniające zadanie*: 40 rozbójników.

*Oferta może ulec zmianie. Zawartość bonusa przedsprzedażowego może zostać w dowolnym momencie udostępniona osobno do zakupu lub w ramach promocji według wyłącznego uznania marki Ubisoft.

bezpłatnE poprawę:

- PS: Jeśli posiadasz już wersję gry na platformę PS4™, możesz dostać kopię cyfrową na konsolę PS5™ bezpłatnie, bez konieczności zakupu tego produktu. Właściciele wersji fizycznej PS4™ muszą umieszczać posiadany dysk w konsoli PS5™ podczas każdej próby pobrania albo gry w cyfrową wersję PS5™. Właściciele wersji fizycznej PS4™, którzy posiadają konsolę PS5™ Digital Edition bez czytnika płyt, nie będą mieć możliwości otrzymania darmowej wersji na PS5™.